61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит онлайн без дзвінків

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Чимало клієнтів мікрофінансових організацій зіштовхуються з однією неприємною проблемою, коли після оформлення заявки їм дзвонить оператор і задає цілий перелік питань особистого характеру. Така настирлива увага до вашої персони пояснюється бажанням кредитора отримати максимально великий обсяг інформації про позичальника, щоб оцінити його надійність та платоспроможність. Однак для самого позичальника краще вибрати кредит на карту без дзвінків, тим паче що чимало МФО можуть перевіряти своїх клієнтів й іншими шляхами. Крім того, кредит онлайн без дзвінків оформляється значно швидше, оскільки ухвалення рішення щодо видачі позики не вимагає довгих переговорів з клієнтом.

Навіщо кредитор дзвонить клієнту

Взяти швидкий кредит в Україні може кожен охочий, і для цього достатньо мати цифровий пристрій з виходом в Інтернет. Щоб отримати кредит на картку, клієнт повинен заповнити онлайн-заявку і дочекатися відповіді від кредитної організації у вигляді СМС або листа на електронну пошту, після чого відбувається підписання договору й передача грошей на картковий рахунок. Проміжок часу між отриманням заявки та прийняттям рішення потрібен для перевірки тих відомостей, які клієнт зазначив у своїй анкеті.

У разі оформлення позики без продзвонів використовується скорингова система, яка в автоматичному режимі проганяє інформацію про клієнта базами даних і видає відомості, що впливають на прийняття того чи іншого рішення. Зокрема, перевіряється кредитна історія позичальника, суми, що проходять по його банківській картці, та інші параметри.

Однак у деяких МФО скорингова система не використовується, тому операторові доводиться зв'язуватися з клієнтом для отримання чи уточнення потрібної інформації. В таких організаціях взяти гроші на карту без дзвінків самому клієнту або його контактним особам не вийде. А нерідко кредитор обдзвонює родичів позичальника, а то й його роботодавця, чим порушує конфіденційність угоди.

Дійсно, не всі клієнти хочуть, щоб їхні фінансові проблеми стали відомі родичам або начальству, тому воліють знайти компанію, яка видає позики без перевірок і без продзвонів. Знайти компанію, що обслуговує клієнтів без телефону, неважко, зазвичай така інформація зазначається на сайті МФО або на спеціальних сервісах, що генерують відомості про різні мікрофінансові організації.

Мікропозики без телефонних дзвінків від компанії CREDIT FERMA

Позика онлайн без дзвінків доступна в компанії CREDIT FERMA — таким чином тут намагаються із самого початку створити довірчі відносини з клієнтом. Цьому сприяють і пільгові умови кредитування, що призначені для новачків:

  • перший мікрокредит у розмірі до 7 тисяч гривень видається безкоштовно, за нульовою процентною ставкою;
  • другий кредит можна взяти зі знижкою 50% лише під 0,9% на день;
  • починаючи з третього кредиту відсоткова ставка зростає до 1,8%, але водночас

кредитний ліміт на цей та подальші позики зростає до 10 тис. грн.

Таку вигідну пропозицію не часто зустрінеш в МФО, а можливість цілодобового оформлення заявок без дзвінків, без зайвих розмов і без довідок про доходи ще більше посилює враження про компанію.

Для екстреного отримання кредитних коштів без продзвонів компанія пропонує позичальнику заповнити невелику анкету із зазначенням паспортних даних, реквізитів банківської картки, номеру мобільного телефону та адреси електронної пошти. Вимога надати номер телефону не означає, що невдовзі пролунає телефонний дзвінок — номер мобільника потрібен для передачі спеціального цифрового коду, який стане підписом під електронним договором.

За відсутності телефону кредитор може передати код не у вигляді СМС-повідомлення, а за допомогою листа на e-mail. Але все ж наявність телефону більш прийнятна, оскільки дозволяє ідентифікувати позичальника і запобігти несанкціонованому зверненню за кредитом, яке можливе після хакерського злому поштового аккаунта клієнта.

Позика на карту без дзвінків оператора доступна й особам з недостатньо «чистою» кредитною історією. Оскільки кредитор має можливість дізнатися кредитний рейтинг позичальника в результаті скорингової перевірки, відпадає потреба перевіряти цю інформацію в розмові з клієнтом. Тільки в особливо важких випадках, коли тип порушень в КІ свідчить про явно шахрайські дії позичальника, компанія прийме рішення про відмову у видачі позики.

Як бачимо, взяти кредит без продзвонів зовсім нескладно, якщо звернутися у «правильну» організацію з комфортними умовами співпраці.

DMCA.com Protection Status