61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит безробітним

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Де брати кредит безробітним в Україні? Питання, яке хвилює багатьох, хто потребує термінової грошової допомоги, але практично ніде не може отримати її через відсутність місця роботи. Або відсутність, уточнимо, офіційного місця роботи. Адже навіть якщо ви отримуєте зарплатню, але «в конверті», кредитні установи будуть ставитися до вас з упередженням і навряд чи нададуть кредит готівкою.

Насправді варіантів, де можна брати позики непрацюючим, обмежена кількість. І кожен з них матиме істотні недоліки, якщо порівнювати з послугами нашої компанії. Ні, це не типова спроба переманити клієнтську аудиторію — просто ознайомтеся з реальними фактами. А якщо виникнуть сумніви, перевірте особисто.

Банки

Декілька українських банків все ж практикують видачу кредитів незайнятим людям без роботи (місця офіційної зайнятості), хоча оформлення подібної угоди легким не назвеш. Як і наша компанія, в такому випадку банк не видаватиме великих сум, тому слід обмежити свої «апетити» кількома тисячами гривень. Людині без роботи та без застави не варто розраховувати на придбання нерухомості, автомобіля або дорогої техніки за кредитні кошти, а ось на невеликий кредит онлайн на карту безробітним чи на надання кредитки шанси є.

  • Альфа Банк

Ця банківська установа може видати гроші непрацевлаштованій людині за умови відповідності іншому важливому критерію — наявність позитивної кредитної історії. Втім, банку все одно доведеться надавати безліч документів, особливо якщо немає довідки про доходи. Це може бути право власності на нерухомість, транспорт, закордонний паспорт з відмітками про в'їзд-виїзд тощо. У свою чергу, в компанії «КРЕДИТ ФЕРМА» ви можете отримати ту ж суму (від 1 000 до 10 000 гривень) без наявності або з не найкращою КІ, без довідок про доходи, поручителів і будь-яких інших документів крім паспорта й ІПН.

Важливо! Куди б ви не звернулись за кредитом, слід розуміти, що всюди, крім благодійних фондів, видають гроші тільки платоспроможним. Переконайтеся, що у вас є джерело стабільного доходу для своєчасного погашення боргу.

  • ПриватБанк

У «Приваті» непрацевлаштованих теж не надто шанують, однак ніяка документація не вимагатиметься в разі оформлення кредитної картки. Кредитний ліміт, швидше за все, буде обмежений кількома тисячами гривень. За тривалого й успішного користування кредиткою можна спробувати збільшити доступну суму, проте в цьому випадку може надійти автоматична відмова, якщо ви не надасте документацію, що підтверджує наявність джерел доходу або право власності на майно. А от «КРЕДИТФЕРМА» надає до 10 000 гривень вже під час третього звернення клієнта до її послуг, що абсолютно рекордний показник в Україні для короткострокових позик.

  • Монобанк

Якщо на початку своєї діяльності в Україні цей онлайн-банк пропонував значні й легкі мікропозики онлайн безробітним практично без відмов і до 100 000 гривень, то зараз скоринг посилився. Підвищити свої шанси на отримання позики без роботи можна за допомогою активного використання дебетової картки банку. Як би там не було, відсоток відмов у кредитуванні тут сформований здебільшого якраз із непрацюючих позичальників, які ніяк не можуть довести свою змогу повернути гроші вчасно і в повному обсязі. А ось у CreditFerma відмови трапляються рідко, переважно через помилки в анкеті, недостовірні дані та спроби взяти новий мікрокредит для покриття старого (старих) кредиту.

Ломбард

Без місця офіційного працевлаштування та без його перевірки можна випробувати своє щастя, наприклад, у Києві, за допомогою звернення до ломбарду, де їх дуже багато. Але слід розуміти, що тут є своя умова — наявність заставного майна. У крайньому випадку можна закласти свій паспорт. Але чи є в цьому сенс?

Наша МФО

Отримати гроші на карту безробітним або тимчасово безробітним не зовсім легко і в мікрофінансових організаціях України. Але якщо ви отримуєте стипендію, пенсію, соціальні виплати чи маєте альтернативне джерело доходу, навіть непрацюючому цілком реально швидко отримати потрібну суму.

До речі, чимало українців побоюється мікрофінансових послуг через популярний стереотип про обман, приховані платежі, непрозоре нарахування відсотків. Ми допоможемо вам пересвідчитися в зворотному. Якщо ви прийшли до нас вперше (досвід співпраці з іншими кредиторами не береться до уваги), ми надамо онлайн-позику з 18 років під 0,01% на день. Тобто гроші в борг дістануться вам практично безкоштовно. На онлайн-калькуляторі ви побачите підсумкову суму до оплати і не заплатите ні копійки більше. Тим більше що в недавно прийнятому державному законі про кредитування забороняється будь-яким чином зазначати недостовірну інформацію про відсоткові нарахування — ваші права захищені на законодавчому рівні.

Другий кредит безробітним в Україні від нашій компанії видається під 0,9% на день, третя — 1,8%. Термін — від 5 до 90 днів. Погашення може відбуватися одним із 3 способів. Видача грошей миттєва, цілодобова, без вихідних.

DMCA.com Protection Status