61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит для інвалідів

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Отримати гарантоване схвалення банку на видачу кредиту не завжди можливо навіть для працездатної людини, яка має офіційну зарплату та стабільний дохід... А вже якщо мова заходить про людей з обмеженими можливостями, відмову кредитора можна передбачити майже зі стовідсотковою впевненістю. Звісно, ні в одному банку Ви не знайдете письмових інструкцій, що забороняють видачу кредиту готівкою інвалідам, але в дійсності відсоток відмови клієнтам з проблемами зі здоров'ям надзвичайно високий. Які ж чинники ускладнюють отримання кредиту для непрацездатних, і як цій категорії населення отримати доступ до фінансової допомоги?

Наскільки обґрунтована відмова банку

Сучасний ринок кредитування надає позичальнику величезний вибір кредитних продуктів: споживчі позики і кредити під заставу майна, кредитні карти та експрес-позики... Серед цього розмаїття найбільш зручною формою, звісно, є мікрокредитування. Міні кредити онлайн на карту в Україні від CREDITFERMA мають великий попит, проте багато позичальників воліють звертатися до більш традиційних кредитних організацій і в результаті намагаються отримати кредит у банку.

Після отримання заявки від клієнта банк намагається оцінити свої ризики:

  • перевіряє кредитну історію позичальника;
  • вимагає документально підтвердити рівень доходів;
  • пропонує вам передати в заставу майно або надати поручителів.

Зазвичай стан здоров'я клієнта при оформленні звичайного споживчого кредиту не надто хвилює кредитора. Запитання часто виникають при видачі великої суми грошей на тривалий термін, наприклад, під час іпотечного кредитування. У цьому випадку для забезпечення кредиту банк може зажадати укласти договір страхування життя, який покриє його витрати у разі настання страхового випадку, тобто смерті або тяжкої хвороби клієнта.

Якщо ж у банк звертається людина, котра вже має інвалідність, кредитор не може повною мірою контролювати ситуацію, оскільки позбавляється багатьох важелів впливу на позичальника. Наприклад, навіть передача нерухомості в заставу не гарантує повернення кредитних коштів, оскільки закон прямо забороняє відбирати у цієї категорії громадян житло. Навіть якщо такий клієнт надасть довідку про високі доходи, банк прекрасно розуміє, що у разі погіршення здоров'я більша частина грошей піде на лікування, а не на виконання кредитних зобов'язань. Крім того, страхування життя людей з інвалідністю проблематичне, оскільки страхові компанії теж вміють оцінювати свої ризики.

Як група інвалідності впливає на рішення банку

І все ж банківський кредит для інвалідів можливий, проте вирішальним фактором залишається група інвалідності, що безпосередньо вказує на стан здоров'я позичальника і, як наслідок, на його здатність своєчасно повернути борг.

Існує велика ймовірність схвалення кредиту для інвалідів 3 групи, які не втратили повністю свою працездатність, до того ж нерідко вони отримують дохід із двох джерел — у вигляді зарплати й пенсії. 2-а група інвалідності означає серйозні проблеми зі здоров'ям, і навіть за наявності поручителів банк цілком може відмовити такому позичальнику. Особи з 1-ою групою зазвичай невиліковні, потребують постійного догляду, часто не можуть самостійно розпоряджатися наявними у них грошима, тому банки ні за яких умов не підуть на таку ризиковану співпрацю.

Мікрокредитування осіб з інвалідністю в МФО

Мікрофінансові організації охоче видають кредити пенсіонерам-інвалідам або працюючим особам з обмеженими можливостями, крім тих, хто має 1 групу інвалідності. Клієнти з 3 і 2 групою можуть взяти позику на тих же умовах, що й інші позичальники. Наприклад, компанія CREDIT FERMA пропонує оформити мікрокредит розміром до 10000 гривень за ставкою 1,8% на день. Щоправда, для нових клієнтів існують деякі обмеження — сума першого й другого кредиту не може перевищувати 7 тисяч гривень, зате їм доступні пільгові відсотки. Так, за першого звернення клієнт отримає безвідсоткову позику, а під час другого — знижку, що становить 50%, тобто лише 0,9% на день.

Не варто забувати, якими перевагами володіє онлайн-кредитування — гроші можна отримати без довідок і поручителів, без застави та без особистого відвідування офісу. До того ж сайт компанії CREDIT FERMA працює цілодобово, а гроші нараховуються на карту протягом лише кількох хвилин. Тому Ви зможете в будь-який час дня і ночі отримати фінансову підтримку для розв'язання своїх повсякденних проблем. Звернувшись у цю компанію, Ви зрозумієте, що мікро-кредит для інвалідів може бути не менш вигідним, ніж банківські позики, і до того ж набагато доступнішим.

Отримати гроші