61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит на електронний гаманець

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Частковий перехід здійснення фінансових операцій в режим онлайн відкрив можливості для вигідного Інтернет-кредитування в Україні. І хоча традиційний кредит за паспортом ніхто ще не скасовував, чимало громадян чимдуж задають пошуковику питання про отримання мікрокредитів на електронний гаманець. Варто відзначити, що мікропозика на електронний гаманець і на банківську карту — це дві абсолютно різні речі, незважаючи на можливість використання мережі Інтернет в обох випадках.

Спробуємо проаналізувати відмінності між цими варіантами кредитування, розібрати переваги та недоліки кожного з них.

Віртуальний рахунок чи карта?

Далеко не всі мікрофінансові організації (МФО) готові надавати електронні гроші в борг. А якщо така опція й передбачена, розплачуватися, швидше за все, доведеться вигідними умовами. Незважаючи на бурхливий розвиток електронних платіжних систем і криптовалютного ринку, левова частка МФО вважає за краще переводити кошти на картку або видавати їх традиційно готівкою (рідше), так що взяти кредит без карти і не готівкою вам буде дуже непросто. А чи є сенс напружуватись?

Наша компанія CREDIT FERMA не видає кредит онлайн на електронний гаманець, проте готова переводити гроші на карту. Відсутність можливості отримати цифрові гроші кредитор компенсує вигідними умовами. Наприклад, процентна ставка за першого звернення становить 0%, під час другого — 0,9%, при третьому і наступних — 1,8% на день. Мінімальна сума позики — 1000 гривень, максимальна — 10 000 грн. За першого звернення доступно до 7000 грн. У порівнянні з іншими МФО, що пропонують в борг електронні кошти і вважають це таким достоїнством, що може компенсувати малопривабливі для клієнта умови угоди (середня процентна ставка на ринку — 2,5% на день), вищезазначена пропозиція виглядає однозначно вигідною.

Основні причини, з яких клієнти бажають оформити позику саме на Інтернет-гаманець, насправді збігаються з причиною вибору кредиту на банківську картку — відсутність потреби особистої присутності в офісі, мінімізація витрат часу і нервів, зручна оплата онлайн-послуг або товарів. При особистому спілкуванні з представником кредитора деякі клієнти можуть нервувати, а співробітник — ставити незручні запитання або ненароком проявляти свій поганий настрій. До того ж коли схвалення заявки та переказ коштів максимально автоматизовані, це підвищує шанси на позитивний результат.

Взяти кредит через Мережу можна практично миттєво — у CREDITFERMA така процедура триває не більше 15–20 хвилин. Позика на електронний гаманець також не забере багато часу, проте в настільки короткий термін може й не вкластись.

А якщо потрібні гроші саме на віртуальний рахунок?

Якщо вам з якихось причин важливо отримати саме WebMoney, Яндекс.Деньги, Qiwi, PerfectMoney чи поповнення гаманця будь-якої іншої ЕПС, це ще не привід оформити позику на свідомо невигідних умовах. Адже існує величезна кількість обмінників у Мережі, за допомогою яких гроші з карти можна міняти на електронні та, навпаки, обмінювати їх на реальні з вищезгаданих гаманців, а також купувати/продавати криптовалюту.

Рекомендуємо корисний сайт BestChange та його аналог — каталог обмінників ChangeInfo, які дозволять вам відстежувати найбільш вигідні курси обміну зі списку десятків різних обмінників.

Чи варто брати гроші в борг на електронний гаманець де попало, якщо можна звернутися в наш сервіс і отримати потрібну грошову допомогу максимально просто, терміново й безоплатно (для клієнтів-новачків) або просто дешево (для тих, хто звертається вдруге і в подальшому)?

Отримати гроші