61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит на весілля

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Планування і організація весільних урочистостей у житті кожної людини — дуже важливий і відповідальний період, сповнений не тільки приємними клопотами, а й значними фінансовими витратами. Нестача вільних коштів може затьмарити радість свята, не дозволивши втілити в життя найзаповітніші мрії. Врятувати в такій непростій ситуації може кредит на весілля — можливість взяти кредит на карту Маестро, Мастеркард або Віза, адже звернення до найближчих родичів і друзів з проханням позичити певну суму грошей здатне зіпсувати навіть найтепліші стосунки.

Похід у банк для оформлення позики забере досить багато сил і часу, так потрібних для організації торжества... Оптимальним рішенням у такій складній ситуації буде весілля в кредит (мова про часткове відшкодування витрат, звісно) від компанії CREDIT FERMA на вигідних умовах.

Різні атрибути, квіти і красиві наряди зроблять похід у РАГС яскравим і захоплюючим, про що завжди нагадуватимуть яскраві фотознімки. Обручки — хранителі вічного кохання і сімейного благополуччя, які наділені особливою силою таїнством вінчання, стануть постійними вірними супутниками подружжя. Тому обираючи їх, не варто економити. А якщо не вистачає грошей, можна звернутися за відсутньою сумою у фінансову компанію.

Чому обізнані люди обирають нас

Мікрофінансова організація «КРЕДИТ ФЕРМА» пропонує всім повнолітнім громадянам України лояльні та взаємовигідні умови співпраці при оформленні нецільових (не споживчих) кредитів. Надходження потрібної грошової суми на особисту банківську карту відбувається буквально через кілька хвилин після оформлення та подачі заявки, без надання документальних свідчень про дохід і місце роботи. Навіть молоді люди, будучи студентами, мають можливість оформити позику на весілля без поручителів і першого внеску.

Беручи до уваги побажання численних клієнтів і намагаючись зробити їхнє життя більш легким і комфортним, МФО CREDITFERMA пропонує особливі умови роботи. Для цього вона знайшла можливість отримувати й обробляти заявки у будь-який час доби, а також забезпечувати швидке надходження грошової суми від 1000 до 10000 гривень на картку ПриватБанку чи будь-якої іншої банківської установи країни. Така пропозиція особливо актуальна для людей, у яких на організацію урочистої події залишається не дуже багато часу. Таким чином, не доведеться витрачати дорогоцінні дні на збір цілого пакету документів і особисте відвідування банківських установ з метою взяти кредит на весілля. Не тільки жителі Києва, а й громадяни інших регіонів країни (крім АР Крим і зони АТО) мають можливість за допомогою Інтернету отримати потрібну грошову суму без довідки про доходи.

Економічно вигідні пропозиції від МФО CREDIT FERMA

Фінансова компанія веде свою діяльність абсолютно прозоро і в рамках чинного законодавства. Оптимальна процентна ставка за мікрокредитами дозволяє позичальникам вести повноцінне життя, не позбавляти себе радості розваг, відпочинку та приємних покупок у період виплат боргу. А відсутність прихованих внесків і платежів убереже сімейний бюджет від зайвих витрат.

Взяті гроші в кредит на весілля можуть бути повернуті в CREDIT FERMA у строк, тривалість якого можна обрати самостійно — від 5 до 90 днів. На офіційному сайті компанії запропоновано онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна самостійно розрахувати підсумковий платіж при зручному періоді погашення боргу. Якщо у позичальника є можливість дострокового погашення боргу, то процентна ставка нараховується лише за дні реального користування коштами, приємно зменшуючи загальну суму виплат.

  • Для нових клієнтів МФО пропонує унікальну можливість отримання цільового кредиту до 7000 гривень під нульову процентну ставку.
  • Під час повторного звернення клієнти отримують ставку в 0,9%, що в 2 рази менше, ніж звичайний підсумковий платіж.
  • За регулярного звернення позичальникам пропонується ставка в 1,8% — оптимальна у нинішніх економічних умовах.

Заміжжя і сімейне життя можуть спричинити додаткові грошові витрати, але молодятам не варто лякатись і впадати в паніку. Ми готові врахувати мінливі життєві обставини кожного свого клієнта. За виникнення фінансових ускладнень може бути переглянуто термін погашення боргу в бік його продовження.

У разі потреби оплати товарів і послуг готівкою на допомогу прийде найближчий банкомат. Там завжди можна зняти гроші з картки, на яку було перераховано позику після схвалення заявки.

Починайте сімейне життя, вступаючи у шлюб без фінансових проблем при надійній і своєчасній підтримці від нашої компанії.

Отримати гроші