61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит з 18 років

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Грошові проблеми починають переслідувати людей ще зі студентського періоду життя, а деяких навіть раніше. І насправді, чим людина старша, тим такі проблеми вирішуються простіше, оскільки з'являється постійне місце роботи, досвід та вміння грамотно розпоряджатися коштами. Але що робити студентові, якому вже з 18–19 років доводиться вирішувати серйозні фінансові питання, шукати джерела додаткового фінансування? Де їх знайти, і хто погодиться надати зовсім ще юному громадянину необхідну суму?

Пропонуємо взяти гроші онлайн у компанії CREDITFERMA. Ми готові співпрацювати зі студентами без роботи, пенсіонерами та навіть інвалідами третьої групи, адже розумієм, що цим категоріям населення гроші потрібні особливо. Звертаючись у нашу компанію, ви зможете розраховувати на експрес-суму від 1 000 до 7 000 гривен за першого звернення, і до 10 000 грн — під час наступних.

Ставлення банків до клієнтів з 18–20 років...

Незважаючи на те, що ринок кредитування бурхливо розвивається в останнє десятиліття, банківські установи так само неохоче видають кредит з 18 або з 19 років, особливо без довідок. Те ж стосується і онлайн-кредитування, адже численні банки України видають кредити і через свої сайти в Інтернеті.

Які чинники ненадійності вважаються визначальними для банків?

 • Відсутність постійного місця роботи та трудової книжки;
 • Відсутність кредитної історії;
 • Мінімальні доходи або їх повна відсутність.

Під ці критерії підпадають практично всі 18–21-річні українці.

Багато хто вважає несправедливістю той факт, що мінімальний вік позичальника у банках становить переважно 21 рік. Банківські аналітики вважають, що саме в цьому віці громадяни мають більш високий рівень відповідальності, ніж у 18 років, більш заможні матеріально і є більш надійними платниками. Втім, протиріччя існують.

Часто можна почути запитання: невже через 3 роки людина стає більш відповідальною перед банком? Адже вона так само навчається у вищому навчальному закладі, а рівень її грошових витрат нітрохи не зменшується... Як свідчать норми Цивільного кодексу нашої держави, з 18 років настає повна дієздатність людини і несення юридичної відповідальності за свої дії в повному обсязі.

Більш того, навіть закони, що покликані врегулювати кредитні взаємовідносини, дозволяють безробітному взяти кредит з 18 років. Але чомусь банки продовжують вірити, що з 21–22 років свідомість людини змінюється кардинально.

Давайте глянемо, з якого віку великі українські банки готові видавати споживчі кредити?

 • ПУМБ — з 25 років, потрібна довідка про доходи;
 • Креді Агріколь Банк — з 25 років, потрібен стаж на основній роботі не менше 12 місяців;
 • Альфа-Банк, Таскомбанк — з 21 року, знадобиться довідка про доходи;
 • ПриватБанк — позика з 18 років, пропонується карта «Універсальна» з обмеженим кредитним лімітом.

Ставлення ломбардів і приватних осіб до молодих позичальників

Можна випробувати удачу у разі звернення до приватних кредиторів або в ломбарди. І якщо перші розглядають кожен випадок індивідуально і так само з упередженням ставляться до молодих чоловіків і жінок, то другі готові з ними співпрацювати, але, звісно, на підставі надання заставного майна. Водночас не кожна людина бажає навіть тимчасово розлучатися з улюбленим гаджетом, каблучкою чи будь-якою іншою цінною річчю, тим паче що завжди є ризик її неповернення у зв'язку з непередбаченими фінансовими проблемами.

Вигідно на їхньому фоні виглядає компанія «КРЕДИТ ФЕРМА», де кредит онлайн на карту (не готівкою) з 18 років швидко видається:

1)      без застав, як у ломбардах;

2)      без ризику шахрайства та непідйомних відсотків, як у приватних осіб;

3)      без довідок про доходи, наявності стажу на постійному місці роботи та поручителів, як у банках;

4)      без десятків сторінок паперів, як у деяких кредитних спілках.

Швидкий і вигідний кредит онлайн з 18 років від «КФ»

Якщо вам не охоче збирати купу документів, стояти в чергах і витрачати чимало часу на очікування негативної відповіді за вашою заявкою, подавайте онлайн-заявку на мікропозику на сайті нашої компанії. Знадобиться наступне:

 • паспорт;
 • код ІПН;
 • номер телефону;
 • номер банківської карти.

Угоду за паспортом можна оформити строком від одного до 90 днів, під щоденну процентну ставку 0,01% для першого звернення. За повторного використання наших послуг ви отримаєте 50-відсоткову знижку від стандартної ставки (1,8%) і збільшений кредитний ліміт. За ще більшого бажання заощадити можете звернутися до опції дострокового погашення, і тоді відсотки за невикористані дні не нараховуватимуться. А якщо ж не вийде виконати свої зобов'язання вчасно, завжди зможете продовжити термін дії кредитного договору.

Заявки виконуються нашим сервісом цілодобово, а гроші даємо практично миттєво (терміново, протягом 15 хвилин) після схвалення мікрокредиту. Обслуговуються жителі не тільки Києва, а й усієї території країни.

DMCA.com Protection Status