61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит з 18 років

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Грошові проблеми починають переслідувати людей ще зі студентського періоду життя, а деяких навіть раніше. І насправді, чим людина старша, тим такі проблеми вирішуються простіше, оскільки з'являється постійне місце роботи, досвід та вміння грамотно розпоряджатися коштами. Але що робити студентові, якому вже з 18–19 років доводиться вирішувати серйозні фінансові питання, шукати джерела додаткового фінансування? Де їх знайти, і хто погодиться надати зовсім ще юному громадянину необхідну суму?

Пропонуємо взяти гроші онлайн у компанії CREDITFERMA. Ми готові співпрацювати зі студентами без роботи, пенсіонерами та навіть інвалідами третьої групи, адже розумієм, що цим категоріям населення гроші потрібні особливо. Звертаючись у нашу компанію, ви зможете розраховувати на експрес-суму від 1 000 до 7 000 гривен за першого звернення, і до 10 000 грн — під час наступних.

Ставлення банків до клієнтів з 18–20 років...

Незважаючи на те, що ринок кредитування бурхливо розвивається в останнє десятиліття, банківські установи так само неохоче видають кредит з 18 або з 19 років, особливо без довідок. Те ж стосується і онлайн-кредитування, адже численні банки України видають кредити і через свої сайти в Інтернеті.

Які чинники ненадійності вважаються визначальними для банків?

 • Відсутність постійного місця роботи та трудової книжки;
 • Відсутність кредитної історії;
 • Мінімальні доходи або їх повна відсутність.

Під ці критерії підпадають практично всі 18–21-річні українці.

Багато хто вважає несправедливістю той факт, що мінімальний вік позичальника у банках становить переважно 21 рік. Банківські аналітики вважають, що саме в цьому віці громадяни мають більш високий рівень відповідальності, ніж у 18 років, більш заможні матеріально і є більш надійними платниками. Втім, протиріччя існують.

Часто можна почути запитання: невже через 3 роки людина стає більш відповідальною перед банком? Адже вона так само навчається у вищому навчальному закладі, а рівень її грошових витрат нітрохи не зменшується... Як свідчать норми Цивільного кодексу нашої держави, з 18 років настає повна дієздатність людини і несення юридичної відповідальності за свої дії в повному обсязі.

Більш того, навіть закони, що покликані врегулювати кредитні взаємовідносини, дозволяють безробітному взяти кредит з 18 років. Але чомусь банки продовжують вірити, що з 21–22 років свідомість людини змінюється кардинально.

Давайте глянемо, з якого віку великі українські банки готові видавати споживчі кредити?

 • ПУМБ — з 25 років, потрібна довідка про доходи;
 • Креді Агріколь Банк — з 25 років, потрібен стаж на основній роботі не менше 12 місяців;
 • Альфа-Банк, Таскомбанк — з 21 року, знадобиться довідка про доходи;
 • ПриватБанк — позика з 18 років, пропонується карта «Універсальна» з обмеженим кредитним лімітом.

Ставлення ломбардів і приватних осіб до молодих позичальників

Можна випробувати удачу у разі звернення до приватних кредиторів або в ломбарди. І якщо перші розглядають кожен випадок індивідуально і так само з упередженням ставляться до молодих чоловіків і жінок, то другі готові з ними співпрацювати, але, звісно, на підставі надання заставного майна. Водночас не кожна людина бажає навіть тимчасово розлучатися з улюбленим гаджетом, каблучкою чи будь-якою іншою цінною річчю, тим паче що завжди є ризик її неповернення у зв'язку з непередбаченими фінансовими проблемами.

Вигідно на їхньому фоні виглядає компанія «КРЕДИТ ФЕРМА», де кредит онлайн на карту (не готівкою) з 18 років швидко видається:

1)      без застав, як у ломбардах;

2)      без ризику шахрайства та непідйомних відсотків, як у приватних осіб;

3)      без довідок про доходи, наявності стажу на постійному місці роботи та поручителів, як у банках;

4)      без десятків сторінок паперів, як у деяких кредитних спілках.

Швидкий і вигідний кредит онлайн з 18 років від «КФ»

Якщо вам не охоче збирати купу документів, стояти в чергах і витрачати чимало часу на очікування негативної відповіді за вашою заявкою, подавайте онлайн-заявку на мікропозику на сайті нашої компанії. Знадобиться наступне:

 • паспорт;
 • код ІПН;
 • номер телефону;
 • номер банківської карти.

Угоду за паспортом можна оформити строком від одного до 90 днів, під щоденну процентну ставку 0,01% для першого звернення. За повторного використання наших послуг ви отримаєте 50-відсоткову знижку від стандартної ставки (1,8%) і збільшений кредитний ліміт. За ще більшого бажання заощадити можете звернутися до опції дострокового погашення, і тоді відсотки за невикористані дні не нараховуватимуться. А якщо ж не вийде виконати свої зобов'язання вчасно, завжди зможете продовжити термін дії кредитного договору.

Заявки виконуються нашим сервісом цілодобово, а гроші даємо практично миттєво (терміново, протягом 15 хвилин) після схвалення мікрокредиту. Обслуговуються жителі не тільки Києва, а й усієї території країни.

Отримати гроші