61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит пенсіонерам

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Інтернет-кредитування поступово витісняє традиційні кредити готівкою. Київ став одним з перших міст, де мікрофінансові організації повністю або частково перевели свою діяльність в режим онлайн. Далі ця тенденція стрімко поширилась Україною.

Звісно, банки та інші «офлайн-організації» все ще мають вагу на ринку фінансових послуг, але потіснитись їм все ж довелося. Більшість людей, особливо молодих, вважають за краще взяти кредит онлайн на картку замість того, щоб кудись йти і стояти в чергах. Втім, це аж ніяк не означає, що онлайн-кредит для пенсіонерів чи просто людей у віці — щось недосяжне. В МФО «КРЕДИТ ФЕРМА» люди віком 70 років і старші (до 75 років) мають такі ж можливості вигідно взяти гроші в борг. Водночас варто розуміти, що банки й чимало інших фінансових організацій розглядають пенсіонерів як неплатоспроможних громадян. У цьому плані послуги МФО практично не мають будь-яких альтернатив на кредитному ринку.

Процентна ставка

Це головний критерій, який визначає, чи є пропозиція того чи іншого кредитора вигідною. У CREDIT FERMA стандартна процентна ставка дорівнює 1,8%. Втім, для перших двох кредитних договорів діє куди більш вигідна пропозиція. Отже, першу позику можна оформити під 0%. «КРЕДИТФЕРМА» пропонує клієнтам-новачкам мікропозику з умовою повернення рівно тієї ж суми, яку людина позичала. Для тих позичальників, хто звернувся вдруге, діє знижка в 50% від стандартної ставки, тобто ставка становить 0,9% на день.

Таким чином, мікрокредити, які тут надаються, з економічної точки зору вважаються безперечно вигідними. А які ще є критерії на користь таких міні-позик? Адже навіть найбільш вигідний кредит для пенсіонерів не завжди може бути найдоступнішим або просто найкращим за низкою важливих причин...

Простота в отриманні та швидкість видачі

Швидка позика — це завжди добре, оскільки ситуації бувають різними і може статися так, що гроші будуть потрібні дуже терміново, коли кожна година на рахунку... Втім, з CREDITFERMA про години й тим паче про дні можна забути. Середній час, який клієнт витрачає на отримання замовлених коштів, становить 15–20 хвилин.

Процедура онлайн-кредитування настільки проста, що з нею легко впорається й літня людина. І це не дивно, адже однією з цілей цієї МФО було зробити так, щоб позика на карту пенсіонерам стала максимально доступною. Все, що потрібно зробити — зареєструватися на сайті, залишити заявку та вказати дані карти, на яку будуть зараховані гроші.

Перелік умов і необхідних документів зведено до мінімуму. Компанія «КРЕДИТ ФЕРМА» надає свої послуги без поручителів і застав. Все, що вимагається від клієнта — це мати:

  • Паспорт повнолітнього громадянина України;
  • Ідентифікаційний код;
  • Номер мобільного телефону;
  • Карту будь-якого українського банку.

Таким чином, дешеві кредити людям пенсійного віку доступні так само, як і іншим категоріям клієнтів. І це — окремий плюс CREDIT FERMA, адже людині, що працює, набагато простіше отримати позику в разі потреби, а ось надавати гроші українцям похилого віку згодні далеко не всі кредитори.

Інші переваги

Крім вищезазначених, мікрофінансова організація має низку інших переваг. Найголовніші з них:

  • відсутність «підводних каменів» і прихованих комісій. На головній сторінці сайту доступний онлайн-калькулятор, який розраховує підсумкову суму до погашення, залежно від розміру позики й терміну, на який її було взято. І, повертаючись до теми літніх людей, відзначимо, що деякі недобросовісні організації дозволяють взяти кредит пенсіонеру виключно через бажання ошукати літню довірливу людину за допомогою усіляких додаткових прихованих платежів. Ми ж гарантуємо повну чесність;
  • безпеку та конфіденційність будь-яких даних, переданих позичальником;
  • відносно великі (у порівнянні з іншими МФО) максимальні терміни позик для пенсіонерів та їх розміри. Отже, перший кредитний договір можна оформити на суму до 7000 грн. Надалі можливе збільшення суми до 20 000 гривень. Допустимий термін становить від 5 до 90 днів. Варто згадати, що більшість МФО не надає суми понад 10 000 гривень на термін, що перевищує один, максимум — два місяці;
  • можливість пролонгації та дострокового погашення боргу. У першому випадку можна сплатити вчасно тільки нараховані відсотки, без сплати самого «тіла», а в другому — заощадити на невикористаних днях.

Наша компанія пропонує максимально вигідний кредит пенсіонерам, студентам, тим, хто працює неофіційно і всім, хто потребує грошової допомоги та має хоча б мінімальні доходи. Якщо потрібні гроші до пенсії, зарплати чи стипендії, якщо треба взяти якомога більше, а переплатити якомога менше, якщо ви бажаєте отримати гроші швидко і не бути ошуканим, CREDIT FERMA — ваш вибір.

DMCA.com Protection Status