61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит під низький відсоток

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Кожна людина може потрапити в ситуацію, коли в терміновому порядку потрібні гроші. Добре, якщо є деяка накопичена сума чи непорожній рахунок у банку, який можна використати за потреби. Якщо ж на свої сили розраховувати не доводиться, є сенс користуватися послугами спеціалізованих кредитних установ. Вигідні кредити готівкою в Україні легко отримати в банках, МФО, та інших організаціях типу ломбарду, що надають аналогічні послуги.

Кредит під низький відсоток у банку

Банківські установи активніше за інших надають послуги кредитування під мінімальні відсоткові ставки (20%–130% на рік по Україні). Ця особливість приваблює клієнтів, які не бажають переплачувати за можливість «кредитнутися». До переваг оформлення позики під низький відсоток у банку відносяться:

  • можливість отримати кошти в зручному форматі: готівкою або на пластикову карту. Обирайте, який варіант вам більше підходить;
  • великий перелік різних програм цільового кредитування, якими може скористатися платоспроможний громадянин України. Наприклад, не втрачає популярності іпотечне кредитування, що дозволяє стати власником нерухомості без тривалого накопичення потрібної суми;
  • великі суми кредитування. Тут видаються десятки, а то й сотні тисяч гривень — де ще таке можливо?

Ведучи мову про переваги, слід згадати й про негативні сторони. Перша — це колосальний перелік документів, які обов'язково потрібні, щоб оформити позику на карту з маленьким відсотком. Зазвичай запитується не тільки посвідчення особи, а й різні довідки, зокрема довідка з роботи, що показує рівень достатку людини, а також право власності.

Банк бажає переконатися в тому, що клієнт платоспроможний і може своєчасно погасити борг, використовуючи свої офіційні доходи. Отже, людям, влаштованим неофіційно, буде вельми складно скористатися такою послугою. Чимало банківських установ відмовляють, якщо потенційний позичальник не в змозі зібрати потрібну документацію. На цьому тлі наша мікрофінансова компанія CREDIT FERMA куди більш лояльна до клієнтів, адже не вимагає оформлення будь-яких довідок для отримання грошей. Також, на відміну від банків, не потрібне забезпечення у вигляді застави або поручительства.

Особливості приватного кредитування

Ще один допустимий варіант, якщо гроші потрібні терміново — запозичення грошей у приватних осіб. При бажанні реально знайти надійних приватних кредиторів, готових надати конкретну суму під незначний відсоток (від 3% на місяць). Втім, тут можна отримати гроші швидко, однак під малий відсоток їх видасть далеко не кожен «приватник», а тому ставка може сягати більше 10% в місяць. Взяти гроші у нього можна за допомогою оформлення розписки за встановленою формою. Водночас численних документів від вас не вимагатимуть.

Мікрокредит під низький відсоток у МФО

У мікрофінансові компанії частіше звертаються люди, яким потрібно терміново, моментально, та ще й без переплат (від 0,01% на день) подолати свої фінансові труднощі, отримавши потрібну суму в борг. До переліку найважливіших переваг цього варіанту відносяться:

  • оперативність оформлення мікропозик під низький відсоток. МФО діють дуже швидко, процес перевірки заявок відбувається за 10–15 хвилин. Так що у клієнта є всі шанси отримати потрібну суму в день подачі запиту;
  • невисокі вимоги до потенційного позичальника. Послуги надаються повнолітнім громадянам України. Наприклад, деякі банки обслуговують людей, які досягли лише 25 років. Зате «Кредит Ферма» пропонує свої послуги навіть студентам, яким можуть знадобитися гроші для оплати навчання, заселення в гуртожиток, вирішення інших нагальних питань;
  • мінімум паперів. Велика частка МФО надає гроші в борг без довідок і поручителів, серед них і CREDITFERMA, яка приймає та обробляє заявки в режимі онлайн.

Звісно, МФО призначає вищу ставку, ніж у банках, проте видає кошти на нетривалий термін, отже, великі переплати не встигають «набігти». Тут можна отримати фінансову підтримку без зайвих витрат, що, звісно, підходить для більшості.

«КредитФерма» пропонує скористатися своїми послугами всім повнолітнім громадянам з українським паспортом. Вам достатньо надіслати заявку, зайшовши на наш офіційний сайт, щоб отримати відповідь в найближчий час. Анкети приймаються цілодобово, що є однією з важливих переваг нашої компанії перед конкурентами. Мізерна ставка на даний момент часу становить 0,01% для перших клієнтів, 0,9% за повторного звернення, а фіксована ставка дорівнює 1,8%. Це відносно невеликий відсоток, переконатися в чому Ви можете під час порівняльного аналізу ринку МФО України.

DMCA.com Protection Status