61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит з поганою кредитною історією

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Багато наших співгромадян не відчувають за собою особливої відповідальності, оформляючи кредит. Коли настає час повертати позичене, не кожен проявляє добропорядність і вчасно погашає свою заборгованість. І не всі враховують той нюанс, що із будь-яким порушенням з виплати кредиту чи мікрокредиту погіршується особиста кредитна історія, в яку обов'язково буде занесено запис про відсутність своєчасного платежу. Чим це загрожує? Взяти кредит з поганою кредитною історією (з поганою, чорною КІ) в Україні практично неможливо, особливо це стосується банківських установ, які прагнуть максимально убезпечити себе від будь-яких ризиків.

Крім того, що дуже важко отримати кредит з поганою кредитною історією, так ще й виправити її стає складним завданням. У цьому вам може допомогти наша мікрофінансова організація CREDIT FERMA, де можна отримати перший кредит на карту абсолютно безкоштовно (під 0%), а другу — під 0,9% на день. Фіксована процентна ставка становить 1,8% на день, але знижується під час проведення різних акцій.

Яка інформація заноситься до КІ

Варто розуміти, що кредитний рейтинг (інше позначення КІ) формується як з негативних, так і з позитивних записів. Наприклад, вам вдалося взяти експрес-позику онлайн на карту з поганою кредитною історією і повернути її точно в строк. Ця інформація обов'язково буде занесена до КІ, оскільки МФО подають її до відповідного бюро. Також у цьому документі будуть наведені такі дані:

  • особиста й контактна інформація;
  • дані про запити звіту;
  • становище в суспільстві (згадування сім'ї / дітей / доходів тощо);
  • відомості про всі кредитні справи людини, докладний опис умов кожного договору.

Чим українцеві загрожує зіпсована КІ

По-перше, із зіпсованою КІ він буде позбавлений можливості отримувати великі банківські кредити, ніхто не надасть йому іпотеку чи автокредитування. Якщо прострочення чергувалися з успішними виплатами, деякі кредитори (зокрема, CREDIT FERMA) можуть поставитися до цього поблажливо і видати запитану суму без довідок про доходи та поручителів. Однак на десятки тисяч гривень, звісно, розраховувати не варто. «КРЕДИТ ФЕРМА» дозволяє позичити від 1000 до 10000 грн на картку, залежно від наявності досвіду співпраці в минулому.

Крім того, оформити кредит у будь-якого кредитора буде практично неможливо, якщо є незакриті договори. І не обов'язково з простроченнями. Якщо ви винні гроші стороннім компаніям, та, в яку звертаєтеся, сумніватиметься у вашій можливості успішно виплачувати декілька кредитів одночасно.

Хто допоможе виправити рейтинг

Перш за все слід зрозуміти, для кого кредитний рейтинг відіграє найбільшу роль під час розгляду заявки. Зрозуміло, в першу чергу це банки. До них звертатися майже безглуздо — кредит готівкою з поганою кредитною історією тут практично нікому не видається. Що стосується ломбардів, то тут все зрозуміло — без застави з вами ніхто не говоритиме. Можна розглянути ще й варіант з приватними особами, проте вони теж здебільшого опираються на КІ, встановлюють «звірячі» процентні ставки, і водночас люблять рекламувати свої послуги під приводом 100% схвалення. Але найбільша проблема полягає в частоті випадків шахрайства — попастися в пастку простіше, ніж здається.

А ось мікрофінансова організація на їхньому фоні виглядає цікавіше. Перш за все через те, що тут використовуються власні алгоритми перевірки платоспроможності клієнта — так звані скорингові системи.

Отже, яким чином за допомогою послуг компанії «КРЕДИТ ФЕРМА» можна внести корективи у своє туманне кредитне минуле?

CREDIT FERMA приходить на допомогу

Оскільки в нашій компанії досить низький відсоток відмов (майже без відмови), не варто підходити до звернення зі скептичним настроєм. Тут готові прийти на допомогу, навіть якщо в минулому ви мали деякі похибки з виплати заборгованостей перед кредиторами. Виходить, взяти терміновий кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією цілком можливо.

Щоб виправити своє становище, потрібно оформити кілька мікропозик за паспортом у різний час і погасити їх точно в строк. Витрачати отримані гроші або їх же й віддати в кінці періоду договору — ваш вибір. Чим більше таких угод оформите — тим більше позитивних записів ми допоможемо внести у вашу проблемну історію. Чим складніша у вас ситуація, тим більше швидких позик рекомендуємо оформити. Завдяки тому, що у нас короткі терміни угоди — від 5 до 90 днів — велика переплата для клієнтів «набігти» просто не встигне.

Користуйтеся нашими послугами у будь-який час доби в Києві або де-небудь ще — ми працюємо цілодобово і по всій Україні. Кредит з поганою кредитною історією взяти реально, якщо знати, до кого звертатися.

DMCA.com Protection Status