61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит зі 100% схваленням

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Основні вимоги позичальника, який вирішив узяти кредит швидко, це: невисока процентна ставка, відсутність зайвої бюрократії, мінімізація витрат часу. Мікрофінансові організації типу CREDIT FERMA, на прикладі якої розберемо реальну можливість отримувати мікропозики під 100 відсотків схвалення, готові пропонувати подібні умови. Але які ж точні шанси отримати кредит? Можливо, варто звернутися за кредитом із 100% схваленням не в МФО, а у банк?

Про шанси в банках і МФО

Якщо вам хочеться витратити якомога більше свого часу і нервів заради досить примарної можливості схвалення заявки — сміливо звертайтеся в банк. В іншому випадку краще відкинути цей варіант. Реальна вірогідність того, що видача грошей буде схвалена банком, не перевищує 5%. У МФО, для порівняння, шанси стабільно вищі в рази, і зазвичай досягають 40–50%. Звісно, велику роль відіграє те, яка саме МФО виступає кредитором, також важлива сума позики, термін, на який клієнт хоче її взяти, і сама особистість позичальника.

Звісно, коли мова йде про значні суми, які не надаються в МФО в принципі, крім банків дійсно нікуди звернутися. Ось тільки CREDIT FERMA — не зовсім звичайна мікрофінансова організація. Незважаючи на те, що більшість кредиторів її розряду не позичає своїм клієнтам більше 10 000 грн., максимальний розмір фінансової допомоги у «КредитФермі» становить 10 000 гривень. За першого звернення можна отримати до 7000 гривень (проти 2000–3000 гривень у прямих конкурентів).

Зазвичай банки видають позики готівкою, а МФО працюють виключно через Інтернет. З огляду на це, робимо простий висновок: кредит готівкою під 100 відсотків схвалення отримати неможливо. І якщо навіть реклама того чи іншого банку каже: «ось, саме тут ви нарешті зможете взяти кредит зі 100% схваленням», обіцяючи абсолютні шанси на схвалення заявки, то все це занадто умовно, щоб звертати свою увагу.

Як збільшити свої шанси?

У CREDIT FERMA перелік вимог до клієнта і необхідних документів зведений до мінімуму. Гроші в борг видаються фізичним особам з 18 років, які мають український паспорт. З документів потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код. Знадобиться ще й банківська карта, на яку вам переведуть кошти, і номер мобільного телефону для отримання SMS-коду. Застави й поручителі, довідки про доходи та з місця роботи не є обов'язковими. Отримати гроші можна і з поганою історією кредитів, але вчасно закриті позики або їх відсутність, чиста кредитна історія та наявність постійного хорошого заробітку можуть істотно підвищити й без того високі шанси, максимально наблизивши їх до заповітних ста відсотків.

Задля чого старатися?

Якщо говорити конкретно про CreditFerma, то умови, запропоновані тут — хороший привід докласти максимум зусиль для схвалення кредиту.

По-перше, тому що за першого звернення процентна ставка дорівнює 0,01%. Тобто після закінчення терміну позики клієнт повертає ту ж суму, що й позичав. За другого звернення ставка дорівнює 0,9% на день, під час третього і наступних — 1,8%.

По-друге, тому що гроші видаються онлайн упродовж 15–20 хвилин. У цей час входить і заповнення заявки, і передача її на обробку та переказ коштів у разі позитивного рішення. Складно сперечатися з тим, що такий режим роботи значно економить час клієнта, позбавляючи його потреби кудись іти, стояти в чергах або проходити довгу, схожу на допит, співбесіду. У випадку з CREDITFERMA процес позики максимально автоматизований, що ще більше підвищує шанси людини на схвалення, адже людський фактор зведений до мінімуму, а отже, причиною відмови не стане, наприклад, поганий настрій співробітника.

Крім того, робота через Інтернет дозволяє брати кредит майже зі 100% схваленням, перебуваючи в будь-якій точці України, де ловить Мережу. Безглуздо заперечувати, що знайти Інтернет набагато простіше, ніж відділення банку або офіс якоїсь мікрофінансової організації, що працює офлайн.

По-третє, наша компанія гарантує можливість пролонгації (перенесення оплати основного «тіла» позики в часі) зі сплатою тільки відсотків, що набігли за фактом, а також дострокового погашення заборгованості (коли оплата відбувається раніше терміну закінчення кредитного договору і оплачується тільки «тіло» кредиту разом з уже нарахованими відсотками).

_____________

Онлайн позика на карту — це не 100 відсотків схвалення, але вірогідність результату, який влаштовує позичальника, найбільш висока саме в цьому випадку. А якщо обрати МФО правильно, то позичити потрібну суму можна до того ж швидко й вигідно. Грамотний вибір кредитора — одна з найважливіших умов для того, щоб не шкодувати про рішення взяти кредит.

Отримати гроші