61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит студентам

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Період навчання у вищому навчальному закладі наповнений різноманітними подіями. Абітурієнти й студенти вперше намагаються самі нести відповідальність за своє життя, приймати перші самостійні рішення, здавати напружені сесії. Інколи радощі студентського життя захмарюються нестачею грошей. Стипендії, що видаються в сучасних ВНЗ, не завжди дозволяють вести звичний спосіб життя, забезпечувати себе всім необхідним. Іноді виникає потреба в додаткових коштах.

Якщо отримати грошей від батьків чи друзів не виходить, варто скористатися допомогою мікрофінансової організації, готової оформити кредит онлайн. МФО пропонують досить вигідні умови, чим залучають багатьох людей, тоді як банк не завжди готовий надати кредит студентам, тим паче без довідок і поручителів. Організація такого рівня не довіряє непрацюючому клієнту і не здатному надати будь-яке майно в заставу. Однак у нашій МФО можна отримати кредит для студентів в режимі онлайн, починаючи вже з 18 років.

На що потрібні кошти?

Гроші в кредит можуть знадобитись студентам на такі цілі:

  • оплату навчання. CREDIT FERMA пропонує взяти кредит студенту терміново, що унеможливить відрахування. Позика студентам дозволяє оперативно вирішувати такі проблеми, адже МФО переведе гроші на карту відразу після схвалення;
  • оплату знімної квартири/кімнати або гуртожитку. Мікропозика допоможе своєчасно внести потрібну суму за житло людині без роботи;
  • придбання товарів першої необхідності: продуктів харчування, медичних препаратів, одягу й так далі. Гроші в борг можуть терміново знадобитись під час хвороби чи інших непередбачених побутових складнощів;
  • оплату розважальних заходів (а куди без цього);
  • придбання технічних засобів, пристроїв, гаджетів, необхідних для навчання та  дозвілля. Це питання не вирішить споживчий вид кредитування, оскільки банки працюють тільки з 21+-річними громадянами.

Навіть найбільш надійні різновиди техніки можуть виходити з ладу в найбільш неочікуваний момент. Може знадобитися терміновий ремонт ноутбука чи купівля нового смартфона. Такі гроші реально отримати, звернувшись до компанії CREDITFERMA, що обслуговує практично всі верстви населення. Студентський кредит допоможе невідкладно вирішити наявні проблеми за допомогою мікрокредиту.

Особливості звернення до МФО

Мікрофінансові організації України більш лояльні до своїх клієнтів. На відміну від банків, вони висувають набагато менше вимог, видають студентські позики, забезпечують зручні умови оформлення. Такий сервіс доступний практично всім повнолітнім громадянам країни, навіть якщо вони не можуть довести свій дохід. Якщо банки навіть не вислуховують людей, які не досягли 21-го року, то МФО, зокрема, «КРЕДИТ ФЕРМА», готові.

До інших переваг звернення у нашу мікрофінансову організацію відносяться:

  • автоматизована система обробки заявок на кредит студентам, що усуває помилки й затримки, котрі вчиняються в зв'язку з людським фактором;
  • доступність. Заявку можна відправити, перебуваючи в будь-якій частині країни;
  • відсутність потреби в тому, щоб надавати майно в заставу;
  • дуже швидкий процес оформлення. Достатньо заповнити анкету через сайт компанії та відправити її для подальшої обробки. Для внесення даних потрібно витратити лише кілька хвилин, вказуйте тільки достовірні відомості для безперешкодного отримання послуг МФО. Рішення можна отримати в ту ж годину. Банкам, наприклад, потрібно кілька робочих днів на те, щоб провести перевірку та оформити передачу коштів клієнту, тоді як «КредитФерма» надсилає гроші на карту моментально. Їх можна зняти в банкоматі, розташованому поблизу, або ж використовувати карту для оплати будь-якого товару чи послуги.

Які переваги CREDITFERMA?

Організація має велику популярність серед студентів, котрі навчаються в освітніх закладах України, серед них і заочники. Вона видає гроші без відмови на вигідних умовах, оскільки процентна ставка становить лише 1,8% на день, а за першого звернення — взагалі нуль! Відсутні будь-які приховані платежі чи переплати. Гарантуються повністю прозорі умови кредитування. Мінімальна сума до видачі — 1 тисяча гривень, максимальна — 10 тисяч. Для повної виплати боргу надається термін від 5 до 90 днів.

DMCA.com Protection Status