61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит військовослужбовцям

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Сьогодні чимало кредитних компаній пропонують взяти гроші в позику населенню, причому як працевлаштованим людям, так і безробітним. Однак оформити кредит готівкою військовослужбовцям не надто й просто, адже не кожна компанія готова піти на ризик співпраці з ними. Особливо в разі, якщо мова йде про строковиків, оскільки їхній дохід дуже маленький. Причиною відмови може слугувати все що завгодно, проте «попытка — не пытка» — можливість терміново взяти кредит сьогодні на карту є, якщо, звісно, підібрати правильну фінансову організацію.

У нашій країні кредит для військовослужбовців може видати банк або МФО. Однак отримання банківської позики — досить важкий і довгий процес. Банки вимагають масу документів і довідок, висувають особливі умови, які не завжди готовий задовольнити позичальник. Зовсім інша справа — мікрофінансова організація «Кредит Ферма». Ми пропонуємо кредити військовим без довідки про доходи, не вимагаємо безлічі документів і поручителів. У нас оформити швидку позику простіше, ніж сходити в магазин.

Умови кредитування в CREDIT FERMA

Оформляючи позику в банку, ця процедура забере у вас багато часу, до того ж ніхто не може гарантувати позитивний результат, оскільки банківські установи часто відмовляють, та ще й без пояснення причини. У свою чергу, компанія Credit Ferma пропонує найкращі умови кредитування на українському ринку, а оформлення угоди у нас триває, в середньому, 15 хвилин!

Отримати кредит для військовослужбовців у CreditFerma можна на наступних умовах:

  • Сума від 1 000 до 10 000 грн.
  • Термін від 5 до 90 днів.
  • Стандартна відсоткова ставка — 1,8% на день.

Ми цінуємо людей, які служать в ЗСУ, і намагаємося зробити ваше життя легшим.

Перша позика для військовослужбовців видається під 0% до 7000 грн, друга — під 0,9%. На усі повторні запити — до 20 000 грн. Таким чином, вже з першого звернення кожен солдат може отримувати хороші суми на власні потреби.

Кредити в компанії Credit Ferma надаються цілодобово — в режимі 24/7. Ми працюємо кожен день без вихідних і надаємо гроші в найпотрібніший вам момент. Тому, якщо Ви служите в армії на строковій службі або за контрактом, і вам терміново потрібні гроші, сміливо звертайтеся в нашу організацію.

До речі, Ви можете погасити позику достроково без сплати відсотків за дні, що залишилися на користування кредитом. До того ж ми пропонуємо послугу пролонгації, якщо у вас раптом виникнуть складнощі зі своєчасним поверненням позики.

Як отримати кредит?

Оформити й отримати кредит військовим онлайн неймовірно просто. Щоб узяти потрібну вам суму в борг, не потрібно виходити з дому. Для цього слід подати онлайн-заявку на офіційному сайті компанії Credit Ferma. Отримання грошей передбачає попереднє виконання декількох простих дій:

  • Обрати на онлайн-калькуляторі потрібну суму й терміни;
  • Заповнити поля в заявці;
  • Пройти верифікацію своєї карти;
  • Ввести код з SMS для підписання електронного договору.

Таким чином, отримання позики триватиме не більше півгодини часу. У разі будь-яких питань можна зв'язатися зі співробітником нашої компанії за контактним телефоном. В рамках розмови можуть обговорюватися умови договору, питання з одержання та повернення кредитних коштів, інші теми по суті справи.

Для того щоб отримати кредит військовослужбовцям в Україні через компанію CREDITFERMA, досить мати при собі лише два документи:

  • Ідентифікаційний код.
  • Паспорт громадянина України.

Звертаючись до нас, Ви повинні розуміти, що ваш статус відіграє для нас важливу роль. Люди, які входять у категорію захисників вітчизни, варті кращого відношення і можливості отримати потрібну матеріальну допомогу в будь-який час дня та ночі.

Отримати гроші