61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредитний калькулятор

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Ринок кредитування та мікрокредитування в Україні багатий на різноманітні пропозиції. Але аж ніяк не всі з них дійсно вигідні. Наприклад, не всі МФО дають можливість в онлайн-режимі та до моменту підписання договору на кредит онлайн розрахувати суму переплати. А неможливість дізнатися заздалегідь суму боргу вже ставить під сумніви чесність тієї чи іншої компанії. Адже кожен хоче знати, скільки потрібно буде повернути в результаті, тим паче що полічити підсумковий платіж — це дуже просто.

Калькулятор відсотків за кредитом у CREDIT FERMA — це можливість швидко й точно підрахувати відсотки разом з підсумковою сумою заборгованості, яку доведеться погасити. Після чого можна бути повністю впевненим, що жодної копійки зверху не «капне» (якщо не користуватися послугою пролонгації). Але це аж ніяк не єдиний плюс кредитора. Чимало українців віддають перевагу нам і з інших причин.

Простіше, ніж у банках

Взяти кредит, звісно, можна й готівкою, адже банки все ще надають таку можливість. Якщо пощастить, можна отримати гроші на вигідних умовах, узгодивши перед цим термін погашення. Але за низкою критеріїв будь-який банк програє МФО типу «КредитФерма».

  • Простота в отриманні коштів. Мінімум бюрократії, мінімальний перелік документів (лише паспорт повнолітнього громадянина України та ідентифікаційний код), відсутність застав і поручителів;
  • Онлайн-режим. І це стосується не тільки кредитного калькулятора онлайн, а й загалом усієї процедури, від заповнення відповідної форми і до виплати грошей.
  • Швидкість та екстреність. Очевидно, що йти у відділення банку, заповнювати купу паперів, вказувати мету отримання коштів тощо — набагато довше, ніж просто зайти на сайт, заповнити форму, провести розрахунок на вищезгаданому кредитному калькуляторі вводом туди розміру й терміну позики, вказати номер карти і чекати. Все перелічене вище, якщо зробити правильно, забере не більше часу, ніж приготування чашки кави.

Краще, ніж у прямих конкурентів

Зробити більш привабливі умови, ніж у банків, завдяки оперативності, онлайн-режиму, калькулятору кредитів і простоті процесу оформлення — це лише півсправи. Об'єктивно кажучи, цим можуть похизуватися чимало онлайн-кредиторів. І для того, щоб бути кращою серед них, CREDITFERMA повинна йти далі, пропонуючи максимально вигідні, у порівнянні з іншими організаціями, можливості кредитування. І, варто сказати, в цьому напрямку також були досягнуті чималі успіхи.

  • Великий «розбіг» за кредитом — від мінімальної до максимальної допустимої суми, яку можна взяти в борг. Отже, мінімум — 1000 грн., максимум — 10 000 гривень. Аж ніяк не всі МФО готові надавати такі великі позики, а деякі, навпаки, не беруться за надання відносно невеликої фінансової допомоги;
  • Практично повна свобода у виборі строку позики. Отже, оформити позику можна на один день (мінімальний термін), а можна й на 90 днів (максимальний). Мало хто з конкурентів готовий запропонувати такий широкий діапазон;
  • Максимально вигідна процентна ставка для нових позичальників. Саме показник того, скільки платити доведеться в підсумку угоди, є ключовим для більшості позичальників. І тут наявні в МФО «КРЕДИТ ФЕРМА» умови, зокрема, процентна ставка, не можуть не тішити. Отже, перший кредит можна оформити під 0%. Людина, яка звернулася вперше, дійсно повинна буде підготувати до погашення стільки ж, скільки й позичила! Пропонувати гроші на умовах повернення з переплатою може кожен, а ось без неї — мало хто.
  • Привабливі умови для постійних клієнтів. Стандартна відсоткова ставка становить 1,8% на день. Для першого кредиту, як уже було сказано, вона складає 0%, а для другого зрізається вдвічі. Якщо розрахувати кредит (ставку) таким чином, то отримуємо 0,9%. В CREDIT FERMA готові допомагати фінансами на вигідних умовах не тільки новачкам.
  • Цілодобова робота. Оскільки іноді буває так, що гроші можуть знадобитися в найнезручніший час, цілодобовий режим може стати справжнім порятунком для багатьох людей, які потрапили в екстрену ситуацію.

Організації CreditFerma вдалося увібрати в себе найкращі якості, що притаманні МФО загалом (зокрема й можливість порахувати суму до оплати ще до оформлення позики), додавши до цього напрочуд приємні для клієнтів діапазони сум та термінів разом з низьким відсотком переплати. Крім цього, компанія, звісно ж, гарантує чесність та прозорість кредитних договорів, безпеку наданих даних і відсутність будь-яких «підводних каменів», наявність яких приписують багатьом українським МФО.

Отримати гроші