61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Пільгові кредити

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Чимало клієнтів банків віддають перевагу брати кредити на карту замість звичайного споживчого кредиту готівкою. Головна відмінність кредитування на банківську карту полягає в наданні пільгового періоду обслуговування, під час якого позичальник звільняється від сплати відсотків. Якщо за оформлення позики готівкою відсотки починають нараховуватися відразу після видачі грошей, то «картковий» кредит з пільговим періодом передбачає можливість користуватися позиковими коштами безкоштовно. Звісно, за дотримання усіх умов...

Такі пропозиції рідко зустрічаються у мікрофінансових організаціях, але все ж узяти позику онлайн з деякими пільгами можна й там. А як правильно використовувати всі переваги пільгового кредиту?

У чому полягають пільги для позичальника

Якщо у вас на руках є кредитна карта з безвідсотковим періодом, вам не страшні ніякі проблеми. Які б події не відбувалися у вашому житті — поломка побутової техніки, раптова хвороба, бажання вирушити в подорож або отримання запрошення на весілля — у вас завжди є деяка додаткова сума, яка врятує за непередбачених обставин. Зрештою, дебетова чи зарплатна картка може загубитися або застрягти в банкоматі, тому мати запасний варіант у вигляді кредитки дуже зручно. Водночас кожен банк встановлює певний безвідсотковий строк (зазвичай 50–60 днів, але зустрічаються й більш тривалі), коли клієнт може погасити позику, не заплативши жодної зайвої копійки.

Виходячи з цього, може здатися, що тривалий безвідсотковий період вигідніший, ніж короткий, проте це не зовсім так. Зазвичай банки вдаються до хитрощів, вказуючи максимально можливу кількість днів, а не фіксований термін. Наприклад, Ви взяли кредитну карту з таким періодом до 55 днів. Із них 30 днів (календарний місяць) припадають на розрахунковий період, під час якого клієнт може здійснити зняття грошей з рахунку, а наступні 25 днів відносяться до платіжного періоду, під час якого клієнт має повернути борг. Тобто позичальник, який здійснив якесь придбання на початку місяця, отримає свою пільгу на 50–55 днів, а клієнт, який витратив гроші у кінці місяця, повинен буде повернути їх на карту протягом 25 днів. А тому набагато зручніше взяти кредит з пільговим періодом, що має строго фіксоване значення, — у цьому випадку відлік днів ведеться з моменту списання грошей з карти.

Навіть якщо Ви обрали карту з максимальним пільговим періодом, слід знати, що аж ніяк не всі операції будуть дійсно безпроцентними. Наприклад:

  • зняття готівки;
  • переказ з кредитки на іншу карту;
  • купівля електронної валюти;
  • деякі інші транзакції.

Всі ці дії можуть бути або заборонені, або проводитися з нарахуванням стандартної відсоткової ставки чи особливої комісії. Такі особливості слід уточнювати для себе заздалегідь, щоб із максимальною користю використовувати кредит з пільговим періодом.

Безвідсоткові пільги для нових клієнтів МФО

Кредит на особливих умовах в Україні можна отримати і в мікрофінансових організаціях. Щоправда, в МФО складно знайти пропозиції з пільговим періодом, оскільки саме мікрокредитування передбачає видачу грошей на короткий термін. І все ж чимало компаній пропонують клієнтам узяти кредит на пільгових умовах. Наприклад, розглянемо умови кредитування в компанії CREDIT FERMA.

Одна з найкращих пропозицій на всьому ринку — можливість для нових клієнтів оформити безвідсотковий кредит у розмірі до 7000 гривень на термін до 90 днів. Не менш вигідне й отримання пільгового кредиту за повторних звернень — кредитний ліміт підвищується до 10 тисяч гривень, а знижка на процентну ставку для другого випадку становить 50%. Надалі клієнти, які своєчасно повернули перших дві позики, сплачують стандартний відсоток — 1,8% на день.

До переваг мікрокредитів відносяться й інші можливості:

  • цілодобова робота сервісу;
  • оформлення позики в режимі онлайн;
  • оперативне зарахування грошей на карту.

Крім того, такий кредит доступний особам з поганою кредитною історією, з відсутністю офіційного працевлаштування або іншим категоріям громадян, з якими відмовляються співпрацювати банки. Клієнтам компанії CreditFerma не потрібні додаткові документи з підтвердженням рівня доходу, від них не вимагається передача застави або приведення поручителів. Хоча компанія й не надає своїм клієнтам пільговий період, зате вони завжди мають доступ до отримання додаткових грошей для вирішення повсякденних проблем. Якщо вам потрібна швидка мікропозика до зарплати, у нас Ви завжди можете розраховувати на комфортне обслуговування.

DMCA.com Protection Status