61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Перекредитування кредитів

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Перекредитування кредитів в Україні (не плутати з рефінансуванням) — це програма, що дозволяє отримувати кредит для закриття іншої, більш давньої заборгованості. Проте в нашій країні на даний момент більшість кредиторів відмовляється давати в борг за наявності відкритої заборгованості.

Звернувшись до відділення банку або залишивши онлайн-заявку на кредит на сайті МФО, що працює через Інтернет, з метою взяти кредит на перекредитування, потенційний позичальник, швидше за все, отримає відмову. Якщо тільки точно не знатиме, яка саме МФО готова допомогти в ситуації, що склалася, причому на вигідних умовах. Ми ж рекомендуємо для закриття старих боргів звертатися в CREDIT FERMA.

Про «кредитне рабство» та альтернативи йому

Ті декотрі кредитори, які дозволяють позичати гроші для перекриття іншої позики, часто пропонують абсолютно кабальні умови. Це доречно назвати хіба що кредитним рабством. Робиться це, виходячи з простої логіки: людина, яка потрапила в безвихідну ситуацію, погодиться практично на все, тільки б залишатися «на плаву» і не влазити в ще більші неприємності. Оскільки прагне погасити стару заборгованість, вона часто готова підписатися на нову, ще більш обтяжливу й невигідну позику для погашення кредиту.

Такий підхід, при всьому своєму безумовному цинізмі, досить ефективний, адже попит, як відомо, народжує пропозицію, відповідно, якщо б клієнти на це не погоджувалися, ніхто б такого й не пропонував. Втім, сумлінні МФО, до яких наші клієнти відносять і компанію «КРЕДИТ ФЕРМА», пропонуючи гідну альтернативу, стають загрозою для такого «бізнесу».

Пропозиція від CREDIT FERMA претендує на звання найбільш вигідної на ринку кредитування в Україні. Адже отримати кредит за наявності іншого кредиту в нас можна  безкоштовно. Для людини, яка звернулася сюди вперше, діє унікальна пропозиція — нульова процентна ставка. Це означає, що у встановлений термін клієнт поверне компанії рівно ту ж суму, що й позичав! Такі умови є оптимальними для того, щоб брати кредит на перекредитування.

Уявімо собі: вам потрібно повернути 1000 гривень деякій кредитній компанії. Можливості зробити це на даний момент немає, а з відсотками борг становить уже 1200 грн і продовжує зростати з кожним днем. Ви позичаєте 1200 грн в CREDITFERMA, розраховуєтесь зі старим кредитором і через обумовлений час (наприклад, місяць) повертаєте нам 1203.6 грн (3.6 грн — формальна ставка 0,01%). За час, який потрібно для збору 1200 грн, старий кредитор збільшив би ваш борг внаслідок накопичення відсотків кожен день. А в «КРЕДИТФЕРМА» навіть через місяць ви будете повинні рівно ту суму, що й позичали.

А в чому, власне, підступ? Який сенс позичати гроші за умови повернення рівно тієї ж суми? У чому вигода для іншої сторони? Відповідь проста: безвідсоткова позика доступна тільки за першого звернення, а за другого й наступних кредитних договорів відсоткова ставка вища, нехай і не набагато: 0,9% за другого звернення, 1,8% — під час третього і подальших (зі збільшенням кредитного ліміту до 10 000 гривень).

Інші переваги CREDIT FERMA

Основна перевага МФО — низька процентна ставка — названа, проте повний їх перелік досить широкий. Наприклад, у порівнянні з кредитом готівкою, який все ще пропонують деякі «офісні» МФО та банки, умови мікропозик більш зручні, і ось чому:

  • Робота в режимі онлайн. Нікуди не треба йти, ні в яких чергах не потрібно стояти, жодну співбесіду не треба проходити. Отримуйте фінансову допомогу, не виходячи з дому або перебуваючи в будь-якій точці України, де є Інтернет;
  • Мінімум бюрократії. Ніяких довідок про доходи, з місця роботи тощо. Жодних застав і поручителів. Лише паспорт повнолітнього громадянина України, ІПН, номер мобільного і банківська карта, на яку буде зараховано кошти;
  • Оперативність. Процес отримання грошей в CREDIT FERMA, включно з заповненням заявки, її схваленням і, власне, зарахуванням, не забере більше 15–20 хвилин.

Мінімальний розмір нашої позики становить 1000 гривень, максимальний — 10 000. За першого звернення взяти можна не більше 7000 грн. Доступні терміни — від 5 до 90 днів. Відзначимо, що левова частка МФО по Україні не надає більше 2000–3000 грн клієнтам-новачкам, не пропонує термін, що перевищує місяць, і часто не готова позичати п'ятизначні суми в принципі.

____________

Таким чином, після порівняння умов у нашій МФО з пропозиціями конкурентів, напрошується висновок: тут дійсно вигідно, особливо для клієнтів-новачків. Отримати кредит для погашення іншого кредиту (для перекредитування) цілком реально, причому таким шляхом, щоб остаточно закрити це питання і розпрощатися з боргами.

Отримати гроші