61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Допомога в отриманні кредиту

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Ринок брокерських послуг у сфері кредитування перебуває у процесі розвитку. Деякі українці прагнуть, наприклад, взяти кредит онлайн на карту, однак не в змозі самостійно підібрати гідну кредитну послугу та отримати за нею схвалення. У такому випадку їм слід звернутись до експертів, які мають профільні знання й досвід та добре знайомі з цим ринком. Кредитний брокер здатен обрати оптимальну схему кредитування для конкретного клієнта, але віддавати перевагу варто тільки тим фахівцям, які працюють без передоплат. У більшості випадків вони надають свої послуги за відсоток від суми кредитної угоди, але вже за фактом досягнення потрібного результату.

Коли потрібна допомога в кредиті?

Найбільш часто цією послугою користуються люди, які планують оформити в борг значну суму. Як приклад можна навести іпотечне кредитування. При ускладненнях, що виникають з вибором кредитора, варто звертатися саме до брокерів. Вони без участі клієнта вивчають різні варіанти, а після цього відбирають тільки ті продукти, які відповідають очікуванням і запитам людини. Професійний фахівець також надасть допомогу в зборі документації, оскільки багато хто має брак часу й бажання для вирішення «паперового» питання самостійно. Їм необхідна комплексна допомога в оформленні кредиту для оперативного вирішення своєї проблеми.

Якщо людина звернулася в одну з кредитних організацій, але не встигла вчасно розплатитися, допустила прострочення чи продовжує створювати собі репутацію неплатника, це обов'язково позначається на її кредитному рейтингу. Банки завжди звертають увагу на цей аспект, розглядаючи кандидатуру кожного потенційного позичальника. Брокери також ретельно вивчають кредитну репутацію людини, яка планує скористатися послугою. Часто відмови у кредитуванні трапляються саме через наявність «плям» у КІ. У такій ситуації потрібна реальна допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією. Фахівці-брокери допоможуть у взятті грошей в борг, знайдуть такі варіанти, коли КІ особливої ролі не відіграє. Це набагато зручніше й результативніше, ніж самостійно дізнаватись, як ставляться до рейтингу майбутнього боржника у компанії і яка взагалі ймовірність надання послуги.

Брокери, володіючи досвідом і знаннями, здійснюють дійсно ефективне сприяння. Вони здатні знайти таку кредитну установу, де без відмови надають послуги людям з поганою КІ. Вони знаходять варіанти для людей з відкритими простроченнями, для безробітних або тих, хто працює неофіційно.

Якщо ж мова йде про кредитування на невеликі суми, то тут все набагато простіше. Немає ніякої реальної потреби платити великі гроші фахівцю, що надає допомогу в отриманні кредиту. Потрібна сума від 1 до 10 тисяч гривень? Звертайтеся до CREDIT FERMA, де всім клієнтам надаються послуги на термін від 1 до 90 днів, причому без застави та залучення поручителів.

Надання допомоги без посередників

Чимало українських компаній, що займаються кредитуванням, ретельно перевіряють платоспроможність клієнта, його доходи й можливості. І щоб довести свою «придатність», українцям потрібно запитувати довідки про доходи за місцем своєї роботи. Але далеко не всі працюють неофіційно, отже, вони не можуть надати яких-небудь гарантій. CREDIT FERMA видає кошти без довідки про доходи, щоб кожен, кому реально потрібна допомога, мав високі шанси на її отримання.

«КРЕДИТ ФЕРМА» надає гроші з висуванням мінімальних вимог до потенційних позичальників. Чи є сенс звертатись до кредитних брокерів, оплачувати їхню допомогу в отриманні кредиту, якщо можна відправити заявку в CREDIT FERMA і отримати позитивну відповідь через 15 хвилин?

До інших переваг компанії віднесемо:

  • низькі процентні ставки. На сьогодні показник плати за послуги компанії становить 0% для нових клієнтів, 0,9% для повторних звернень, і 1,8% на день за постійної співпраці і за умови відсутності акцій;
  • розсування географічних меж. Немає ніякого значення, де ви проживаєте: в Одесі, Києві чи Харкові. Анкету можна заповнити і відправити онлайн, з будь-якого куточка України — компанія працює по всій країні. Якщо гроші потрібні терміново, довго шукати відділення кредитної організації не доведеться;
  • передача грошей різними способами. Мікрокредит від нашої компанії реально отримати як готівкою, так і у вигляді переказу прямо на карту;
  • цілодобова видача й технічна підтримка. Коли б ви не звернулися, завжди можете розраховувати на зворотний зв'язок.

Потрібно 7000 гривень до зарплати, стипендії або пенсії? Забирайте. Раніше вже працювали з нами? Тоді у вашому розпорядженні кредитна сума до 10 тисяч гривень.

Отримати гроші