61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Споживчий кредит

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Словосполучення «споживчий кредит» чули, напевно, усі. Давайте розберемося з визначенням. Під споживчим кредитом мається на увазі якась грошова сума, яку банки чи будь-які інші кредитори видають громадянам (споживачам) на особисті потреби, зазвичай побутові, які вказуються в договорі. Це так звана цільова позика, яка повинна бути повернена в обумовлений термін зі сплатою нарахованих відсотків.

Втім, на даний момент чимало позичальників в Україні, коли мова йде про відносно невеликі суми, замість споживчого кредитування віддають перевагу отримувати гроші на карту в режимі онлайн, через Інтернет. Наприклад, у нашій МФО.

Взяти споживчий кредит — не так зручно, як нецільову мікропозику?

Основною перевагою мікрофінансової організації перед банківськими послугами є режим роботи онлайн. Отримати потрібну суму, не виходячи з дому і навіть не встаючи з-за комп'ютера — реально. Забудьте про виснажливі черги, схожу на допит бесіду зі співробітниками того чи іншого офлайн-кредитора та інші «принади» традиційного кредитування. Доступ до Мережі та 15–20 хвилин вільного часу — ось і все, що вам знадобиться, щоб «анти-споживчий» кредит онлайн на карту став вашим. І хоча втягувати клієнтів в «бюрократичне пекло», характерне банкам — це не стиль МФО, деякі документи все ж потрібні.

У CREDIT FERMA їхній перелік зведено до мінімуму: паспорт та ідентифікаційний код. Знадобляться також банківська карта та мобільний телефон. Вимоги до кандидатури позичальника зводяться до повноліття й українського громадянства. Довідка про доходи або застава не потрібна — навіть без майнового забезпечення тут можна на регулярній основі отримувати кошти. І якраз на відміну від споживчої позики в банку у нас не будуть запитувати про цілі отримання грошей — це так званий нецільовий кредит.

Процент переплати

Відсоткова ставка — мабуть, найважливіша умова будь-якої позики. У мікрофінансових організаціях вона буває дуже різною — від цілком прийнятної до надмірно високої. Втім, в очах багатьох людей найбільш частий саме другий варіант. Але компанія CREDITFERMA прагне покласти край цьому стереотипу, багато в чому надуманому.

  • Клієнти-новачки, увага: процентна ставка за першого звернення дорівнює 0%. Таким чином, якщо ви вирішили вперше оформити позику в «КРЕДИТ ФЕРМІ», в результаті повинні будете повернути рівно ту ж суму, що й позичали. Чи можна укласти ще більш вигідний кредитний договір?
  • Не варто думати, що вигідні умови доступні тільки новачкам. За другого звернення процентна ставка становить 0,9% на день, що навряд чи можна назвати кредитною кабалою.
  • Під час третього й наступних звернень денна переплата становитиме вже 1,8%, що є стандартним відсотком для CREDIT FERMA. Але навіть цей показник, у порівнянні з більшістю мікро-кредиторів, вважається дуже вигідним.

Скільки можна позичити?

Одним з головних мінусів більшості мікрофінансових організацій є те, що великий кредит на споживчі потреби тут не візьмеш. Але у цьому плані CreditFerma на крок попереду конкурентів.

Отже, взяти в борг можна мінімум 1000 грн., а максимальна сума становить 10 000 гривень (максимум 7000 грн для позичальників-новачків). Аж ніяк не всі МФО видають п'ятизначні суми, а навіть якщо така опція і є, то більше 10 000 гривень зазвичай не взяти. Для першого кредиту діапазон доступних сум часто обмежується сумою в 2000–3000 грн.

Процедура позики

Онлайн-режим дозволяє позичати гроші в будь-якій точці України, де є Інтернет. Ви можете перебувати в Києві, Харкові чи в ледь помітному на мапі селі — це не важливо. За наявності потрібних документів і пластикової карти отримати «анти-споживчий» кредит без підтвердження доходу може практично кожен охочий.

Процедура оформлення угоди проста: реєстрація на сайті, заповнення онлайн-заявки із зазначенням даних з перерахованих вище документів, перевірка картки. Відзначимо, що конфіденційність і безпека даних, що надаються клієнтом, гарантуються кредитором офіційно.

За допомогою онлайн-калькулятора на головній сторінці сайту можна дізнатися, скільки грошей доведеться повернути за підсумком угоди (ця величина залежить від розміру позики та його терміну).

CREDIT FERMA надає фінанси на поворотній основі за безпрецедентно вигідних умов. Отримати гроші на будь-які потреби, без документального підтвердження цілей використання послуги можна не просто дешево, а й безкоштовно!

Отримати гроші