61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Проблемні кредити, працюємо з чорним списком

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

До послуг усіляких кредитних організацій жителі України вдаються в різних випадках — для придбання побутової техніки чи будматеріалів, на відпустку чи лікування, для заповнення нестачі грошей до зарплати... Звісно, більшість позичальників планує своєчасно погасити борг, але часом, з не залежних від них причин, зробити це не вдається. Хвороба, звільнення або затримка зарплати призводять до утворення заборгованості перед кредитором і, як наслідок, до погіршення кредитної історії, після чого отримання нової позики стає дуже складним. І все ж узяти кредит з чорним списком можна — чимало МФО і приватних осіб надають такі послуги. В Інтернеті можна знайти оголошення «Допоможемо отримати кредит, працюємо з чорним списком», але наскільки такі пропозиції вигідні й безпечні для позичальника?

Варіанти отримання позик за умови потрапляння в «блек-лист»

У більшості випадків наявність у клієнта проблемних позик призводить до відмови банків від подальшої співпраці. Обманути кредитора неможливо — усі банки мають доступ до інформації в Бюро кредитних історій і можуть отримати потрібні відомості про позичальника та його КІ. Але навіть у банку можна взяти позику з чорним списком. Проте у мікрофінансових організаціях вимоги до клієнтів значно м'якші — отримати позику на карту в Україні навіть з низьким кредитним рейтингом можна в багатьох компаніях. А ще існує чимало приватних осіб, згодних видати вам гроші готівкою, незважаючи на ваші минулі невдачі з поверненням кредитних коштів.

Кожен з цих способів має свої особливості, про які слід знати, перш ніж звертатися до того чи іншого кредитора.

Найскладніше за потрапляння в Black List отримати борг у банку, але, якщо Ви зможете надати в заставу рухоме чи нерухоме майно, швидше за все, отримаєте схвалення своєї заявки. Також позитивне рішення можливо, якщо Ви, наприклад, звернетеся в банк, у якому зберігаєте досить велику суму на депозиті, — в цьому випадку банк теж може піти на поступки, адже в разі неповернення він компенсує збитки вашими ж грошима.

Проблемні кредити не завадять вам звернутися до приватників — по-перше, у них немає прямого доступу до кредитних історій, по-друге, вони напевно зажадають від вас заставу для забезпечення позики, по-третє, вони прекрасно знають, що до них найчастіше звертаються особи, які не мають доступу до банківських кредитних програм. Саме тому вони дають оголошення такого типу: «Допоможемо взяти кредит з поганою КІ» або «Працюємо з клієнтами, які потрапили в ЧС». На жаль, проблемні кредити в Україні — не дивина, і багато людей, не надто замислюючись про наслідки, відгукуються на такі заклики. Найсерйознішою проблемою може стати зустріч з шахраями. У кращому випадку доведеться платити занадто високі відсотки.

Мікрокредитування — ідеальний варіант для осіб з проблемними КІ

За звернення у МФО позичальник з ЧС практично нічим не ризикує — навіть наявність проблем з виплати в минулому не стане приводом для відмови у видачі грошей. Звісно, в кожній компанії є свої критерії з ухвалення рішення про роботу з такими клієнтами, але загалом на отримання кредиту онлайн чорний список не впливає. Позичальник має право розраховувати на позитивну відповідь, якщо тільки в його діях кредитор не запідозрить обману чи шахрайства. В інших випадках позика на карту видається на загальних підставах:

  • без передоплат;
  • без застави;
  • без поручителів;
  • без довідок про дохід.

Допомогу особам з проблемами у кредитній історії надає й компанія CREDIT FERMA, де всі дії з оформлення заявки виконуються в режимі онлайн, завдяки чому будь-який громадянин у віці від 18 років має можливість, не виходячи з дому, отримати гроші на свою банківську карту. Водночас місце вашого проживання не має жодного значення — компанія працює з клієнтами з Києва і Харкова, Львова та Одеси, з жителями маленьких міст і селищ…

Навіть якщо Ви продовжуєте залишатися боржником банку і маєте позики з відкритими простроченнями, компанія запропонує вам дуже лояльні умови мікрокредиту. Гроші в розмірі до 10000 грн. (за першого звернення — до 7000 грн.) видаються на термін до 90 днів за ставкою 1,8% на день. Водночас для нових клієнтів діє пільгова пропозиція — 0% на перший раз, 0,9% — на другий. Цілодобова робота сервісу дозволить вам отримувати оперативну фінансову підтримку, а низька процентна ставка допоможе своєчасно повернути борг. Це стане передумовою для підвищення кредитного рейтингу і нового успішного звернення в банк за великим кредитним капіталом.

Отримати гроші