61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

СМС кредит-позика

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Послуги мікрокредитування не втрачають своєї популярності — мільйони українців можуть в будь-який момент запросити оперативну фінансову допомогу без тривалої бюрократичної процедури, що використовується в банківській системі. Позика онлайн за паспортом має багато переваг, головними з яких є простота оформлення та швидкість отримання грошей. Однак мікрофінансовим організаціям вдалося поліпшити й ці високі показники. Тепер клієнти мають можливість брати СМС-кредит, який є ще більш комфортним способом кредитування. А що потрібно, щоб отримати СМС-кредит на карту?

Особливості отримання кредиту за допомогою SMS

В Україні популярність мікропозик без довідки про доходи обумовлена складними економічними умовами. Відсутність офіційної роботи, зіпсована кредитна історія та інші об'єктивні фактори перешкоджають отриманню кредиту в банку. Однак потреба в отриманні додаткових грошей у населення не знижується. А тому звернення в одну з численних МФО дозволяє швидко розв'язати найбільш термінові та нагальні проблеми. Таким чином, мікропозики можуть врятувати в різних ситуаціях: за нестачі грошей до зарплати, за потреби придбання лікарських препаратів, за оплати комунальних боргів...

Кредит по СМС — відносно нова послуга в сфері мікрокредитування, тому поки що її використовують далеко не всі кредитні організації. Втім, і самі клієнти МФО погано інформовані про особливості такого виду отримання мікропозик. А між тим, така процедура вирізняється ще більшою простотою, ніж оформлення позики в режимі онлайн. Кредит через СМС доступним для всіх клієнтів у віці з 18 років, які мають українське громадянство. Водночас їм не знадобляться різні довідки або поручителі.

Зазвичай така послуга доступна позичальникам, які вже своєчасно повернули хоча б 1 позику. Але зустрічаються компанії, які дозволяють отримання кредиту по SMS і новим клієнтам, навіть з поганою кредитною історією. Як і при онлайн-кредитуванні, оформлення заявки та видача грошей відбуваються цілодобово, в режимі 24/7, але замість заповнення анкети на сайті компанії клієнту пропонується відправити SMS-ку, де вказується сума позики, термін її повернення та реквізити карти.

СМС-позики з моментальним схваленням значно економлять час позичальника. Адже на відправку повідомлення кредитору знадобиться лише кілька хвилин, а гроші надійдуть на карту в найближчі півгодини. Якщо Ви вже брали кредити в цій компанії, цей період може бути ще меншим, оскільки ваші дані вже пройшли необхідну скоринговую перевірку. А за першого звернення вам доведеться трохи почекати, поки кредитор отримає інформацію, що підтвердить вашу платоспроможність та відповідальність. Таким чином, СМС-позика онлайн мало чим відрізняється від звичного мікрокредитування, але володіє більшим комфортом і підвищеною швидкістю оформлення.

Як знайти вигідні умови кредитування

Якщо вам знадобилися гроші, не поспішайте оформляти позику в першій-ліпшій компанії. Робіть свій вибір на основі точних розрахунків та аналізу декількох пропозицій. Давно минули ті часи, коли мікрокредитування було невигідним для позичальника. Сьогодні можна знайти досить економні й цікаві умови, що дозволяють з легкістю повернути борг. Наприклад, Ви можете взяти позику в компанії CREDIT FERMA, яка обслуговує клієнтів у будь-який час доби, зокрема у вихідні та святкові дні.

Для оформлення заявки клієнтам слід зазначити паспортні дані, номер мобільного телефону та реквізити будь-якої банківської карти (зарплатної, кредитної ...).

Позика для нових клієнтів видається на таких умовах:

  • максимальний кредитний ліміт становить 7000 гривень;
  • першу позику можна взяти за нульовою процентною ставкою, а повторну — за пільговою ставкою 0,9% на день.

Після успішного повернення перших двох кредитів компанія підвищує кредитний ліміт до 10000 гривень, а оплата здійснюється виходячи із ставки 1,8% на день.

Оскільки компанія працює виключно в режимі онлайн, вам не потрібно шукати її відділення у своєму населеному пункті. Достатньо зайти на її сайт з будь-якого комп'ютера, планшета чи смартфона з підключенням до Інтернету. Після заповнення та надсилання заявки клієнтам потрібно підписати електронний договір, використовуючи спеціальний код, який було надіслано на зазначений номер телефону. Після цього кредитор здійснить переказ грошових коштів, які Ви зможете витратити на власний розсуд, на будь-які потреби.

Якщо у вашому гаманці виразно відчувається нестача грошей, звертайтеся у CREDIT FERMA і отримуйте фінансову свободу.

DMCA.com Protection Status