61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Терміново потрібні гроші на карту сьогодні?

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Екстрені й непередбачені ситуації іноді застають зненацька. Буває так, що ще вчора все було добре і нічого не віщувало біди, а потім відбувається форс-мажор і людині вже дуже терміново потрібні гроші, просто сьогодні. Прикладів таких ситуацій багато, але найпоширеніший варіант — це, на жаль, раптові проблеми зі здоров'ям.

В Україні велика кількість людей живе від зарплати до зарплати чи від пенсії до пенсії, що не дозволяє їм відкладати хоча б якісь кошти навіть на випадок потреби екстреного лікування. Часом, коли терміново потрібні гроші, не залишається іншого вибору, окрім як звертатися до банків або МФО за фінансовою допомогою. Втім, останнім часом позичальники віддають перевагу отримувати кредит онлайн. Таку пропозицію підготувала для своєї клієнтської аудиторії й CREDIT FERMA.

Відсоткова ставка й чесність

Ставка за відсотками — однозначно найголовніша умова, залежно від якої клієнт обере або не обере того чи іншого кредитора. І у випадку з «КРЕДИТ ФЕРМОЮ» процентна ставка виглядає явно привабливою, адже знайти іншого кредитора, готового надати першу позику під 0% на день та без прихованих платежів, Вам буде непросто.

Не варто думати, що лояльне ставлення поширюється тільки на клієнтів-новачків. Стандартний відсоток переплати дорівнює 1,8 на день, але для тих, хто бере гроші в борг вдруге, він скоротиться вдвічі — до 0,9%.

Компанія CREDITFERMA гарантує чесність і прозорість умов кредитного договору, відсутність будь-яких прихованих комісій та інших «підводних каменів», якими грішать недобросовісні кредитори. Ще до того, як отримати гроші, позичальник має повну інформацію, скільки і коли йому потрібно буде повернути. На головній сторінці сайту розміщено онлайн-калькулятор, де, зазначивши розмір позики і період кредитування, можна дізнатися підсумкову суму до погашення.

Відсутність зайвої бюрократії і безпека

У разі коли негайно потрібні гроші, збирати купу документів однозначно не варіант. Як і шукати поручителів, оформляти застави. Все перераховане вище «КРЕДИТФЕРМА» не вимагає. У компанії розуміють: якщо людині терміново потрібні гроші онлайн на карту, у неї може не бути ні часу, ні можливостей на зайву бюрократію. Саме тому вимоги до потенційного позичальника максимально прості:

  • наявність паспорта повнолітнього громадянина України;
  • наявність ІПН;
  • активний номер мобільного телефону;
  • банківська картка.

Наша компанія гарантує всім, хто звернувся, повну безпеку всіх переданих особистих даних.

Простота, зручність і оперативність

МФО CreditFerma створює всі умови для того, щоб кожен, кому потрібні гроші, особливо якщо терміново потрібні гроші в борг сьогодні, зміг отримати їх екстрено. Отримання триватиме біля 15–20 хвилин, цей час включає в себе реєстрацію користувача, заповнення заявки, куди вводяться паспортні дані, ПІБ, дані ідентифікаційного коду тощо, відправка заявки на обробку, її схвалення і переказ грошей на зазначену клієнтом карту.

Можливості пролонгації та дострокового погашення боргу

Ми розуміємо, що ситуації бувають різними. Інколи з об'єктивних причин людина не може погасити заборгованість вчасно. Хороший кредитор у такому разі зобов'язаний піти назустріч боржнику і надати йому можливість пролонгації — процедури, за якої сплачуються тільки нараховані на поточний момент відсотки, а оплата «тіла» позики відкладається на обумовлений термін.

Дострокове погашення боргу — це право клієнта повернути гроші в будь-який час ще до настання крайнього терміну, зазначеного у кредитному договорі. У такому випадку позичальник повертає «тіло» позики і фактично нараховані відсотки тільки за дні користування кредитними коштами.

___________

Таким чином, якщо вам терміново потрібні гроші сьогодні на банківську карту, то їх отримання у «КРЕДИТ ФЕРМІ» — варіант, гідний уваги. Ця МФО допомогла вже чималій кількості українців, причому допомогла на взаємовигідних і чесних умовах, швидко та без бюрократичного пекла. Якщо терміново потрібні гроші, а де взяти — невідомо, забудьте про морально застарілі послуги кредиторів, які не встигають йти в ногу з часом. Наша компанія — приклад шанобливого ставлення до клієнта та його потреб.

DMCA.com Protection Status