61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Техніка в кредит

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Всю техніку в домі можна умовно поділити на гостро необхідну, що забезпечує хоча б мінімальний комфорт, і допоміжну, яка полегшує побутову життєдіяльність та економить час. Як, власне, й гроші. Наприклад, якісна хлібопічка дозволить отримувати хороший і недорогий домашній хліб, який за своїм смаком і собівартістю буде значно кращим за хліб магазинний. Ще один приклад — наявність у будинку пральної машинки. Замість того, щоб вручну прати безліч домашніх речей (особливо якщо сім'я велика), домогосподарка може витратити заощаджений час і зусилля на заробіток грошей або на приємні розваги в колі сім'ї.

Але будь-якій техніці властиво ставати непридатними, а якщо купувати тільки бюджетні пристрої від маловідомих виробників, такі неприємності стануть частим явищем. Тому раціональні українці воліють трохи переплатити і тим самим позбавити себе неминучих розчарувань. Навіть якщо для цього треба отримати кредит онлайн. Давайте розберемось, наскільки вдале це рішення, і які є альтернативи.

Техніка в кредит. Онлайн-допомога від CreditFerma

Пропонуємо вам свою допомогу у вигідному придбанні електронного, комп'ютерного чи побутового товару. За першого звернення кожен наш клієнт може розраховувати на суму від 1000 до 7000 гривень, причому плата за послуги складе формальні 0,01% — позика без відсотків. Тобто скільки позичили, стільки ж вам і доведеться повернути в кінці кредитного періоду.

Погодьтеся, 7000 гривень — сума, на яку можна купити різноманітні технічні пристрої. Але якщо цього буде мало, вам варто кілька разів звернутися до послуг «КРЕДИТ ФЕРМА», і вже за третього звернення буде доступний максимальний кредитний ліміт у розмірі 10 000 гривень. Ці кошти дозволять не оформляти товари в кредит через Інтернет, адже взяти ноутбук в кредит чи один з найсучасніших і найбільш продуктивних смартфонів у кредит, безумовно, не так просто, як скористатися мікропозикою.

Термін угоди може становити від 1 дня до 3 місяців, тоді як інші українські мікрофінансові організації воліють обмежуватися періодом в 30 днів. Погашати заборгованість можна різними способами на вибір:

  • за допомогою банківської карти в Особистому кабінеті на сайті нашої компанії;
  • через термінал самообслуговування;
  • через касу будь-якого банку України.

Лише за 15 хвилин ви зможете подати заявку і стати власником потрібної суми, яка буде зарахована на особисту банківську карту. А які є альтернативні варіанти?

1. Цільовий кредит у магазині

Це хороший варіант, якщо ви, припустимо, вирішили купити ігровий комп'ютер чи ігровий ноутбук у кредит (або в розстрочку без першого внеску) у Києві / Одесі / Харкові / Запоріжжі тощо, який коштує реально великих грошей. У «асортименті» магазину покупцеві можуть запропонувати кілька програм кредитування від різних банків України.

Весь процес оформлення угоди відбувається безпосередньо в торговій точці (якщо це, звісно, не Інтернет-магазин), із собою потрібно мати паспорт та ІПН. Нерідко в такому форматі надаються безвідсоткові кредити, що приховують за собою різні комісії й страховки. Умови такого договору потрібно вивчати дуже уважно та прискіпливо.

2. Передача цінних речей в заставу ломбарду

Найдавніший, але до сих пір актуальний формат кредитування. Ви можете купувати товари в кредит (наприклад, планшетний ПК у кредит чи мобільний телефон на Android / iOS), передаючи свою техніку в заставу за гроші. Слід розуміти, що у разі неможливості повернути позичену суму вчасно в термін, коли настає прострочення, неплатник може назавжди позбавитися закладеного майна. До того ж не варто розраховувати, що вам видадуть суму, яка дорівнює передбачуваній вартості заставленого товару. Експерти-оцінювачі навмисне занижують ціну переданої речі, роблячи її набагато дешевшою, і тим самим знижують фінансові ризики для установи. До речі, компанія CREDIT FERMA взагалі не потребує будь-якого підтвердження матеріального стану клієнта.

3. Пункти експрес-кредитування, кредитні товариства

У таких випадках довідки з місця роботи не потрібні, однак на великі суми розраховувати не варто. До того ж такі угоди супроводжуються величезними відсотками, кредитні договори не завжди прозорі, а напоротися на шахрая не так-то й складно.

4. Кредит у банку готівкою

Це найдорожчі кредитні послуги банку, тому, якщо вам потрібен кредит на техніку (наприклад, ТВ-телевізор у кредит), краще спочатку спробувати скористатися програмою цільового споживчого кредитування, описаною в пункті 1. Без довідки про доходи та позитивної кредитної історії таку позику також не вдасться отримати, що протиставляє її послугам нашої МФО.

5. Оформлення кредитної картки

А ось і єдина серйозна конкуренція послугам МФО, оскільки за допомогою такої картки можна завести так званий «другий гаманець». Купувати з його допомогою різну техніку в кредит можна неодноразово, до того ж ви завжди матимете резервне джерело грошей для будь-яких непередбачених ситуацій. Водночас цей платіжний інструмент викликає сильну кредитну залежність — чимало українців скаржаться, що живуть у постійному «мінусі» і відчувають себе залежними від свого «другого гаманця». Та й кредитний ліміт підвищувати — завдання складне, а знижувати його банк може за власною ініціативою.

Якою з наявних на ринку пропозицій скористатися, щоб узяти техніку в кредит, — вирішувати тільки вам. Зі свого боку ми пропонуємо нічим не ризикувати, особисто оцінити переваги співпраці з нашою МФО, взявши безкоштовну позику для досягнення будь-якої своєї мети.

Отримати гроші