61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Позика без паспорта

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

У житті трапляються неймовірні, непередбачувані випадковості. Приміром, вам треба позичити певну суму грошей, але взяти кредит ні в одному банку Ви не можете, оскільки втратили паспорт. Відсутність оригіналу цього важливого документу нічим не можливо компенсувати, оскільки жоден банк не захоче ризикувати і видавати кредит без паспорта, що посвідчує особу клієнта.

Однак у разі гострої потреби на допомогу прийдуть МФО, в яких Ви без особливих складнощів зможете оформити кредит онлайн без паспорта й без ІПН. Наприклад, за першого звернення до нас, оскільки ми довіряємо нашим клієнтам! Водночас взяти швидку позику взагалі без паперів у вас навряд чи вийде де-небудь ще. До речі, для заповнення анкет у МФО не потрібні оригінали, досить лише безпомилково написати дані з ксерокопій.

Способи отримання позики без паспорта

Причин, з яких у потенційного позичальника може бути відсутнє посвідчення особи, чимало: втратив, вкрали, здав у паспортний стіл для вклейки нової фотографії, випадково виправ разом з джинсами... Однак кредитора часто не цікавить причина — йому треба переконатися, що клієнт вчасно поверне борг, а у разі прострочення його можна буде знайти за паспортними даними. Тому за відсутності посвідчення особи вам слід постаратися довести кредитній організації свою відповідальність стосовно виконання фінансових зобов'язань. Для цього підійдуть такі варіанти дій:

  • надати скан будь-яких інших паперів, на яких присутня ваша фотографія і які підтверджують, що Ви є громадянином України;
  • якщо паспорт загублено, можна надати кредитору копію довідки, видану в органах внутрішніх справ, яка тимчасово замінює оригінал;
  • знайти МФО, де отримати гроші в борг можна без посвідчення особи, без ІПН, без фото та без скану документів. Такі компанії задовольняються тими відомостями, які клієнт зазначить у заявці, але й процентна ставка у них може бути значно вищою. А у нас перша позика видається під 0%.

Загалом, якщо оригіналу посвідчення особи у вас з якихось причин немає, але воно дійсне і його реквізити вам відомі, наша компанія видасть позику на карту без паспорта і в наступні рази, окрім першого. Втім, клієнт все одно повинен зазначити у заявці своє прізвище, ім'я та по батькові, дату й місце народження, номер і серію посвідчення особи, ким і де воно видано, а також адресу реєстрації. Всі дані позичальника будуть перевірятися у скоринговій системі на предмет відповідності фактичних і зазначених відомостей. Не забувайте, що для отримання позики без документів вам знадобиться зазначити реквізити банківської карти і номер мобільного телефону, а також адресу електронної пошти.

Онлайн-кредити — найкращі пропозиції за відсутності документації

Звісно, взяти кредит без паспорта на карту або готівкою в банку нереально, зате МФО можуть піти на такий ризик. Щоправда, якщо клієнт не може надати підтверджувальних паперів, кредитор може обмежувати суму позики і збільшувати її вартість. Кредитування в Інтернеті — один з найдоступніших способів отримання грошей за відсутності посвідчення особи. Крім того, тут вам не знадобляться ніякі додаткові документи типу довідок про дохід або з місця офіційного працевлаштування. Проте буде непогано, якщо Ви зможете додати до своєї заявки фотографію або інший файл, що засвідчує вашу особу. Водночас дуже важливо, щоб зображення було чітким, а всі написи легко читалися.

Компанія CREDIT FERMA працює по всій Україні, видаючи населенню швидкі мікропозики в режимі онлайн. Гроші в кредит без паспорта тут видаються на досить вигідних і комфортних умовах:

  • розмір позики для нових клієнтів обмежений сумою 7000 грн, а починаючи з другого звернення позичальникам доступні кошти до 10000 грн;
  • відсоткова ставка на першу позику — 0%, на другу — 0,9%, на третю й наступні — 1,8% на день;
  • отриманий мікрокредит потрібно повернути протягом 90 днів, якщо обрано максимальний термін угоди, щоб не потрапити під штрафні санкції.

Такі пропозиції від кредитора допоможуть клієнтам спокійно пережити складний період, впоратися з тимчасовими фінансовими труднощами, розв'язати найбільш термінові та невідкладні проблеми. Слід враховувати й той факт, що компанія видає позики на карту цілодобово, і навіть у святкові чи вихідні дні Ви не залишитеся без підтримки. Звісно, перед оформленням заявки слід пересвідчитись, що повернення запитуваної суми з урахуванням відсотків не справить негативного впливу на ваш бюджет, тому варто обмежити свої запити мінімально необхідним розміром кредиту. Зрештою мікрокредитування — відмінний варіант отримання грошей, особливо для осіб з поганою кредитною історією або тих, хто не має на руках певної документації.

DMCA.com Protection Status