61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Позика без застави

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Якщо Ви захочете взяти кредит без застави, будьте готові до того, що далеко не всі банки готові задовольнити вашу потребу в позикових коштах. Підвищений рівень ризику таких операцій змушує банки вкрай неохоче включати ці кредитні продукти в перелік своїх послуг. Але, на щастя, отримати позику без застави можна й іншими способами. Наприклад, мікрофінансові організації менш вимогливі до своїх клієнтів. До того ж забезпечують швидке кредитування в режимі онлайн.

Терміново отримати гроші без надання застави можна і в приватних осіб, які видають позики під високі відсотки. Однак у цьому випадку не варто розраховувати на великі суми. Крім того, звернення до приватників краще відкласти на крайній випадок, оскільки завищені відсотки — не єдиний недолік цього способу. Серед таких пропозицій зустрічається чимало несумлінних кредиторів, які використовують безвихідне становище позичальника для проведення шахрайських операцій. Тому варто активніше використовувати ті можливості, які пропонують банки й МФО, працюючи відповідно до законодавчих норм України.

Плюси та мінуси банківського кредитування

Деякі банки не відмовляють клієнтам у кредиті готівкою без застави. Такі позики можуть бути як цільовими, на придбання меблів чи побутової техніки, так і нецільовими, які позичальник може витрачати на будь-які потреби. Беззаставні кредити можуть видаватися банком готівкою або на кредитну карту, також можливе перерахування грошей на рахунок торговельної організації, де клієнт здійснює ту чи іншу купівлю.

Слід пам'ятати, що процентна ставка за такими кредитами значно вища, ніж за кредитними програмами з наявністю вимоги щодо забезпечення. Більш вигідні пропозиції можна отримати, якщо надати документальне підтвердження своїх високих доходів або знайти поручителів, готових взяти на себе виконання ваших боргових зобов'язань. Деякі банки ставлять додаткові умови, наприклад, вимагають оформити страхування життя або включають страхові нарахування в суму боргу.

Найпростіше взяти гроші в борг без застави в тому банку, який обслуговує вашу зарплатну карту. Зазвичай таким клієнтам пропонуються кредитні ліміти, розмір яких залежить від рівня заробітної плати. Крім того, нерідко їм надається пільговий період, під час якого відсотки за користування кредитними коштами не нараховуються.

Решта українців, які не мають офіційного місця роботи і не можуть документально підтвердити свою платоспроможність, не можуть розраховувати на отримання кредиту без застави на таких лояльних умовах кредитування. А у більшості банків на них чекає закономірна відмова у видачі коштів, не забезпечених рухомим чи нерухомим майном.

Переваги мікрокредитування

Простіше й швидше за все можна одержати кредит онлайн без застави та довідок в одній з численних мікрофінансових організацій. Вам потрібно лише:

  • заповнити заявку на сайті обраного сервісу;
  • зазначити необхідну суму та реквізити банківської картки;
  • підписати кредитний договір за допомогою спеціального коду, висланого в СМС-повідомленні на ваш мобільний телефон.

Така форма додаткового фінансування дуже зручна, оскільки не передбачає особистого відвідування офісу компанії. Це особливо важливо для жителів невеликих населених пунктів, де відсутній великий вибір кредитних організацій. Чимало МФО обслуговують клієнтів у цілодобовому режимі, а ще одна перевага полягає у відсутності завдатку, нерідко потрібного під час оформлення кредиту у приватних інвесторів.

Наша компанія CREDITFERMA дозволяє всім фізичним особам, які проживають в Києві чи інших містах і селищах країни, взяти кредит без застави та поручителів на досить привабливих умовах. Пропозиції компанії виглядають таким чином:

  • максимально можлива сума позики становить 10 тисяч гривень, але для нових клієнтів існують деякі обмеження — перший і другий кредит не може перевищувати 7000 грн.;
  • відсоткова ставка становить 1,8% на день, тоді як новачкам пропонуються величезні знижки — перша позика видається під 0%, а друга — під 0,9% на день;
  • для повернення кредитних коштів клієнту дається термін до 90 днів, водночас можливе дострокове погашення боргу або пролонгація договору з умовою оплати відсотків.

Таким чином, навіть за відсутності застави можна стати власником значної суми грошей, розв'язати найбільш важливі й термінові проблеми, не потрапляючи до боргової ями. Тому в разі гострої потреби в грошах заходьте на сайт CREDIT FERMA і більше ні в чому собі не відмовляйте.

DMCA.com Protection Status