61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Позика боржникам

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Нерідко українці, які зустрілися з фінансовими труднощами, звертаються в банки або інші організації, де населенню надаються кредити. Але ніхто не застрахований від непередбачених неприємностей, наприклад, від втрати роботи або проблем зі здоров'ям. Якщо ви не зможете своєчасно вносити платежі для погашення боргу, матимете прострочення, які позначаться на кредитній історії. Справа в тому, що банки та інші фінансові компанії вкрай неохоче співпрацюють з людьми, які не можуть надати хорошу КІ…

Крім того, нерідко відмови отримують позичальники, які ще не встигли повністю погасити позику, оформлену раніше, і намагаються взяти ще один кредит. Втім, існують компанії, які надають кредити й позики боржникам. Ознайомтеся з умовами надання швидких кредитів у МФО і підберіть лояльну фірму, яка виручить навіть у такій складній ситуації.

Зверніть увагу на компанію CREDIT FERMA, яка у більшості випадків готова надати терміновий кредит боржнику на лояльних умовах. Обслуговуються всі повнолітні громадяни України, незалежно від області проживання.

Варіанти кредиту боржникам

Найбільшого поширення серед неплатників отримали такі варіанти кредитування.

Експрес-кредитування / мікропозики

Зручний спосіб для тих, хто поспішає отримати потрібну суму для вирішення найбільш нагальних проблем. На оформлення потрібно близько півгодини, а цілком можливо, й менше. Крім того, для отримання грошей достатньо надати мінімальний комплект документів. Зазвичай не потрібно надавати довідку про доходи або інші папери. Ще одна важлива перевага такого варіанту — висока ймовірність винесення позитивного рішення.

Мікрофінансова компанія CREDIT FERMA надає свої послуги всім громадянам країни, якщо їм вже виповнилося 18 років, коли чимало інших кредитних організацій, зокрема, банки, схвалюють заявки від людей віком від 21–25 років. Позичальникові не потрібно відвідувати офіс нашої компанії — достатньо відправити заявку через Інтернет, щоб отримати миттєвий переказ на свою особисту пластикову карту. І найголовніше — ми не вимогливі до вашої кредитної історії, тому охоче співпрацюємо і з боржниками.

Недоліком в такому випадку стане відносно невелика сума, яка видається в борг — в CREDITFERMA можна отримати від 1 до 10 тисяч гривень на термін від 5 до 90 днів. Втім, багато інших мікрофінансових компаній встановлюють ліміт для новачків у розмірі 2000 гривень. Ще одним істотним мінусом багато хто називає високу процентну ставку, яка у нас становить 0,01% на день для всіх, хто звертається вперше.

Кредит під заставу

В ролі заставного майна може виступати нерухомість, автомобіль, коштовності. Кожна організація сама визначає перелік речей, які можуть бути використані для застави. Найчастіше під таким приводом працюють ломбарди.

Ризик для ломбарду, що надає позику боржникам, мінімальний. Якщо сума не буде повернута разом з відсотками вчасно, тоді цінності будуть реалізовані, а збиток — відшкодовано в повній мірі. Позики такого типу вирізняються помірною відсотковою ставкою, а тому клієнтам не доводиться занадто багато переплачувати.

Кредитна карта

Доступний варіант, котрим можуть скористатися практично всі люди, які є повнолітніми громадянами країни, і боржники зокрема. Ліміт за карткою встановлюється на основі рівня надійності позичальника. Згодом цей ліміт можуть збільшити за вимогою.

Звернення до CREDIT FERMA

Скористайтеся підтримкою нашої організації, щоб усунути свої тимчасові фінансові складнощі. Компанія пропонує оформити кредит терміново боржникам, у яких є прострочення. Якщо вам відмовили в багатьох банках, якщо ви не знаєте, куди податися за допомогою — не забувайте про нашу МФО, де новачкам видається безвідсоткова позика, а постійним клієнтам кошти пропонуються під 1,8% на день. Процес заповнення анкети і переказу грошей не забере багато часу, а віддавати кредит можна протягом 3 місяців.

Отримати гроші