61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Позика на відпочинок

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Після важких робочих днів, з яких складаються тижні й довгі місяці, хочеться добряче відпочити і забути про все. Хтось обирає домашні «канікули», хтось — поїздки в інші міста і навіть країни. Однак із фінансовою стороною другого варіанту можуть виникнути питання, які легко вирішуються за допомогою кредиторів. Їхнє швидке рішення за кредитом зможе допомогти вам провести відпустку так, як ви того хочете.

МФО CREDIT FERMA — це спосіб дійсно вигідно позичити гроші на довгоочікувані «дорослі канікули». Але перед тим як звертатися сюди, варто детально вивчити всі умови і розібратися у принципах роботи компанії.

Основи й принципи

Перше, що слід засвоїти — ця мікрофінансова організація, як і більшість МФО загалом, не надає конкретно кредит на відпочинок. Більш того, цей сегмент кредиторів часто взагалі не видає цільових кредитів.

Звернення в МФО не передбачає пояснення причини позики, так що ви можете взяти кредит на відпочинок, на купівлю побутової техніки або на будь-які інші потреби, без уточнень, на що саме плануєте витрачати кредитні кошти. У цьому, до речі, й полягає одна з відмінностей мікрофінансових організацій від банків. Останні іноді можуть видавати кредит готівкою на відпустку за спеціальними кредитними програмами, але, всупереч очікуванням, частенько вони виявляються не настільки вигідними, як про це нав'язливо повідомляється.

Справа в тому, що у більшості таких програм путівка купується у турагентства, яке є партнером банку. Саме на цьому етапі на позичальника можуть чекати основні переплати. Обираючи квитки та готель самостійно, ви можете витратити набагато менше, ніж віддасте турфірмі, нав'язаній банком.

Таким чином, запланувавши тур, набагато простіше й вигідніше просто позичити грошей у «КредитФермі», яка запропонує найкращі умови мікрокредитування...

Переплата, терміни і суми

Головне, що хвилює кожного позичальника — яким буде відсоток переплати та її підсумковий розмір. Якщо ви звертаєтеся в CREDITFERMA вперше, можете розслабитися — переплати не буде зовсім. Так, процентна ставка за першого звернення дійсно дорівнює 0%. Тобто, вирішивши, скажімо, таки поїхати у відпустку в кредит, ви просто позичаєте потрібну суму і в установлений кредитним договором термін повертаєте суто її, без будь-яких відсотків.

Під час другого звернення процентна ставка складе 0,9% на день. При третьому й наступних — 1,8%. Порівнявши ці умови з пропозиціями від інших МФО і тим більше банків, ви дійдете до єдиного висновку: CREDIT FERMA — таки вигідний кредитор.

Варто сказати, що клієнт-новачок може розраховувати максимум на 7000 грн на першу позику, але надалі ця сума може зрости до 10 000 гривень. Мінімальний термін, на який можна взяти гроші, становить 1 день, максимальний — 90 днів.

Зауважимо, що більшість мікрофінансових організацій не пропонує більше 10 000 гривень в принципі, а клієнти, котрі вперше звернулися, можуть розраховувати на 2000–2500 (максимум — 3000) гривень. Водночас максимально допустимий термін рідко перевищує місяць, а найбільш «терплячі» кредитори готові чекати до 65 днів.

Зручність і оперативність

Ці характеристики високо цінуються клієнтами, і над цим була проведена чимала робота. Отже, абсолютно не важливе місце вашого знаходження — Київ, Херсон чи якесь ледь помітне на карті село, де ледве-ледве ловить Інтернет і ніяких офісів чи відділень банків немає й близько. Доступ у Мережу — все, що вам потрібно. Отримати кредит на відпустку або інші потреби можна онлайн, а необхідний перелік документів зведено до паспорту та ІПН.

Знадобиться також банківська карта і номер мобільного телефону. Вимоги до позичальника мінімізовано — потрібно бути повнолітнім громадянином України. Все це в поєднанні з автоматичною обробкою заявок робить процес отримання мікропозик максимально простим і швидким (від 15 до 20 хвилин), а ймовірність схвалення заявки — безпрецедентно високою.

Висновок

Якщо на заплановані розваги у вас не вистачає грошей, не потрібно шукати спеціальну позику на відпочинок. У спробах знайти найвигідніший варіант із запропонованих банками ви, швидше за все, натрапите на добре замасковані кабальні умови. І вигідні вони лише кредитору разом з його партнером-турфірмою.

Більш розумним рішенням буде взяти кредит на будь-які потреби, звернувшись у CreditFerma. До того ж якщо це буде ваш перший запит, ніяка переплата вам не загрожує. А хіба можуть бути умови кращі, ніж повністю безвідсоткова позика?

Отримати гроші