61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Позика не виходячи з дому

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Ситуацій, коли людині можуть терміново знадобитися гроші, буває безліч: раптово вимагає ремонту квартира чи автомобіль, несподівані проблеми зі здоров'ям, настав час дарувати подарунки тощо.

Очевидно, що за відсутності коштів у момент гострої потреби єдиним варіантом залишається позика. Це може бути взяття в борг готівкою у друзів, в банку або в МФО — мікрофінансовій організації, яких в Україні останнім часом стало непристойно багато, а поняття «мікрокредит» (тобто кредит на карту терміново й на невелику суму, порівняно з банками) поступово почало витісняти традиційні форми кредитування. У першу чергу, завдяки тому, що саме за допомогою МФО можна екстрено отримати омріяний кредит не виходячи з дому. Розглянемо ці та інші переваги мікрофінансових організацій на прикладі CREDIT FERMA.

Робота онлайн як основна перевага

Традиційний процес кредитування в очах пересічного громадянина виглядає так: довгий і болісний збір документів, похід у офіс чи будівлю з відділенням, томливе очікування в черзі, і все це без гарантії схвалення на вигідних умовах...

Основною перевагою «КРЕДИТ ФЕРМИ» є мінімізація витрат часу позичальника — взяти гроші в борг можна за 15–20 хвилин через Інтернет. Водночас все «бюрократичне пекло», яким лякають вас супротивники класичного кредитування або просто скептики, зводиться до наявності паспорта, ідентифікаційного коду, мобільного телефону та банківської карти. Ніяких довідок з місця роботи, ніяких застав і поручителів, ніякого пояснення мети кредитування — сучасний кредитор піклується про час і нерви свого клієнта.

Умови

Швидка мікропозика не виходячи з дому через Мережу — це, безумовно, дуже зручно. Але якщо процентна ставка чи будь-які інші умови «фінансової» складової не виглядають вигідними, цінність високої швидкості стрімко падає. Адже більшість людей віддають перевагу витратити більше часу й сил, але переплатити в результаті менше. Особливо у разі відсутності термінової потреби в додаткових фінансах. Наприклад, якщо потрібна техніка в кредит, що може трохи почекати.

Компанія CREDIT FERMA укладає в себе оперативність, простоту та максимально вигідні умови на українському ринку кредитування. Таким чином, стандартна процентна ставка становить 1,8% на день, що вже краще, ніж у конкурентів, а найголовніший плюс — в привілеях клієнтам-новачкам. Той, хто вирішив взяти кредит онлайн на карту не виходячи з дому в цій МФО вперше, отримує його під 0%. Таким чином, ніякої переплати не виникає в принципі! А значить, послуга не просто вигідна, але й безоплатна.

Для тих, хто хоче оформити позику, не виходячи з дому, вдруге, діє знижка в 50% — стандартна процентна ставка знижується до 0,9%.

Переконатися в чесності та прозорості політики компанії дозволяє онлайн-калькулятор на головній сторінці. Вказавши суму позики й термін, на який вона буде взята, клієнт одразу ж бачить підсумкову суму до погашення разом з відсотками. Новачків і «повторних» позичальників результати здивують особливо приємно.

Є ще переваги? Є!

Якщо цього недостатньо для прийняття рішення про те, що експрес-кредит краще брати саме в CREDIT FERMA, пропонуємо звернути увагу на наступне:

  • Позичити можна від 1000 до 10 000 гривень (до 7000 грн для першого разу). Поодинокі МФО дозволяють позичати п'ятизначні суми, і навіть якщо така опція є, дальше 10 000 гривень справа зазвичай не доходить. До того ж недовіра до клієнтів провокує їх встановлювати ліміт в 2000–3000 гривень (зазвичай) для перших позик;
  • Можливість пролонгації (продовження боргового зобов'язання зі сплатою тільки нарахованих за фактом відсотків) і дострокового погашення заборгованості (розрахунок у будь-який момент до закінчення терміну кредитного договору з оплатою основної суми і тільки фактично нарахованої переплати);
  • Гарантія збереження та безпеки всіх наданих особистих даних.

Висновок

Не має значення, чи потрібні гроші в цю секунду (наприклад, через проблеми зі здоров'ям) або це може зачекати (приміром, житло вимагає ремонту) — компанія CREDIT FERMA в будь-якому випадку готова допомогти. Позики онлайн на карту, не виходячи з дому — найвигідніший варіант з усіх боків. І навіть якщо потрібна побутова техніка, її можна купити в кредит, не виходячи з дому і не звертаючись до послуг цільового кредитування від магазинів. Оформлену за лічені хвилини і чарівно просту позику під 0% ніщо не переплюне за критерієм вигідності.

DMCA.com Protection Status