61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Позика під відсотки

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Кожна людина може мати справу з фінансовими проблемами, і розв’язувати їх можна по-різному. Якщо допомоги від родичів чи друзів не доводиться чекати, варто розглянути інші способи. Дізнайтеся про всі доступні шляхи, порівняйте переваги та недоліки кожного з них. Тільки так вам буде простіше зробити вірний вибір і тільки так ви зможете вигідно, наприклад, взяти кредит через Інтернет.

Способи отримати гроші в борг під відсотки

На сьогоднішній день найбільшого поширення набули:

1) Оформлення позики під відсотки у банку.

Такі установи вважаються найбільш надійними, однак довіряють тільки ретельно перевіреним клієнтам, здатним повернути борг у встановлений час. До переваг банківського кредиту можна віднести: різноманітність програм кредитування, що дозволяє підібрати оптимальний для себе продукт, який відповідає персональним потребам; великі суми кредитування; відносно невеликі переплати, з огляду на невисоку процентну ставку. Можлива передача коштів як готівковим, так і безготівковим способом, тобто за допомогою переказу на карту. Клієнт сам обирає, як йому буде зручніше отримати гроші під відсотки.

Ведучи мову про переваги, не можна забути про недоліки. Перш за все, це великий перелік документів, які потрібно надати, щоб узяти гроші під відсотки. Потенційному позичальникові потрібно передати менеджеру досить багато довідок, особливо якщо мова йде про велику суму. Крім того, банки неохоче надають свої послуги людям, які не досягли 21-го року. Виходить, що навіть повнолітнім громадянам можуть відмовити через брак віку. Наприклад, студентам.

2) Звернення до приватних кредиторів.

Простий та швидкий варіант отримання коштів під розписку. Недолік приватної позики полягає в тому, що послуга надається приватною особою, і шахраїв серед них дуже багато. Передача грошей від фіз. особи супроводжується складанням розписки, яку бажано завіряти нотаріально. Там перераховуються умови, на яких було надано кредит від приватних осіб.

До переваг отримання позики від приватної особи відносяться: тривалий період для повернення боргу; відсутність потреби в складанні довідок для доказу платоспроможності; оперативність надання. Якщо вам терміново потрібно виправити фінансову ситуацію, можна спробувати скористатися підтримкою інвестора, готового позичити гроші під встановлений відсоток, однак перед цим слід пройтись по оголошеннях на спеціалізованих ресурсах, щоб підібрати гідні умови. Водночас ніхто не дасть гарантій, що вас не обдурять.

3) Оформлення кредиту в мікрофінансовій організації.

Цей варіант стає все більш популярним останнім часом. Такими послугами активно користуються люди різних вікових категорій. Якщо ви побоюєтеся, що доведеться виплачувати великі відсотки, слід підібрати найбільш вигідну для себе організацію. Наприклад, компанія «КРЕДИТ ФЕРМА» може позичити потрібну суму навіть студентам (за умови досягнення повноліття), під 0,01% на день, а при регулярних зверненнях під 1,8%, що набагато нижче середньоринкового показника.

Переваги звернення до МФО

Є кілька причин, за якими послуги, що надаються мікрофінансовими організаціями, витісняють конкурентські продукти. Це:

  • оперативність оформлення. Якщо банк витрачає кілька днів на проведення перевірки та винесення рішення, то CREDIT FERMA впорається набагато швидше — протягом півгодини;
  • зручність надсилання заявки. Ви можете заповнити анкету через Інтернет. Досить витратити кілька хвилин, щоб внести свої дані в анкетні поля та відправити документи (паспорт + ІПН) для подальшої перевірки;
  • мінімальні вимоги до позичальників. Потрібно тільки бути повнолітнім громадянином країни з хоча б бодай якимись доходами, щоб мати високий шанс на отримання фінансової підтримки.

Компанія CREDITFERMA пропонує взяти термінову позику грошей під відсотки на найкращих умовах ринку. Мінімальна сума, яку організація може дати — 1000 гривень, максимальна — 10 000 у національній валюті. Ми позичаємо на термін від 1 дня до 3 місяців, дозволяємо продовжувати договори та сплачувати частинами.

DMCA.com Protection Status